Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az gáz 18 évesen ráadásul...

Az gáz 18 évesen ráadásul lányként hogy van legalább 10 - 11 tömött fogam? Van ezek között gyökérkezelt és kisebb szuvasodásokat is tömtek. De akkor is olyan rosszul érzem magam emiatt.

Figyelt kérdés
2023. febr. 11. 10:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Plusz húzva is van kettő fogam. Mivel a gyökerük maradt meg a fogban.
2023. febr. 11. 10:57
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gáz vagy nem gáz, nem mindenkinek jó a foga.

Volt egy osztálytarsam, neki zománchianyos volt a foga és alig 20 évesen már pótolva volt neki.


Amit tehetsz, hogy vigyázz rájuk ahogy tudsz. Ne igyál ilyen cola meg társai üdítőket napi szinten, mosd a fogaid rendszeresen normális fogkremmel. Esetleg a fogorvosodtol vagy dental higiénikustol is kerhetsz tanácsot.

2023. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged vegyél szónikus fogkefét, nekem is van legalább 16 tömésem, és miótta megvettem a fogkefét nem volt vele gond,ez 4 éve volt.plusz napközbeni szájhigéniára figyelni kell,sok vízivás, zöldség fogyasztás ami letakarítja a fogakat
2023. febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oral B Vitality az ami van nekem véve. Az jó? Mi a véleményetek róla?

Túl drága nekem a szónikus fogkefe ahol lakok.

2023. febr. 11. 11:28
 5/6 A kérdező kommentje:

Sensodyne Whitening fogkrémot használok.


És nem igen szeretek sok zölséget. Ezeket szeretem: Paprika, paradicsom, uborka, saláta, káposzta, cukkini, gomba (de ez nem mindegy hogy), levesbe való (répa, fehér répa, krumpli) stb..

2023. febr. 11. 11:40
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem gáz. Nem vagyunk egyformák ne felejtsd el. Mindenki más és más. Én is nő vagyok, viszont 25 éves. Életemben eddig 1x voltam fogorvosnal úgy kB 10-12 évvel ezelőtt,kihuztak 2 fogam.. Amit igazából betomhetett volna de a húzás jobban tetszett a dokinak. Nagyon megpecsetelte az életem. Most megint kellene mennem mert letorott az egyik fogam csak borzasztóan félek. Nagyon megszenvedtem és nem merek elmenni. Párom 26 és neki szinte mindenik foga tömve van már és vagy 4db kihuzva.. Úgyhogy én úgy gondolom hogy az nagyobb gáz és ciki ha valaki nem megy el a fogorvoshoz (mint pl én) pedig nagyon elkellene mint inkább az aki elmegy...
2023. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!