Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 80. 000 Ft-ért hol csinálnak...

80. 000 Ft-ért hol csinálnak hidat? Egyáltalán, elég ennyi?

Figyelt kérdés

Lenne két fogam között egy hiányom, ezt szeretném pótoltatni. Mivel a másik két fog is elég rossz (többször tömött, talán valamelyik még gyökér kezelt is), ezért a fogorvos, akihez eddig jártam, hidat javasolt. Ő ezt kb 100.000 Ft-ért csinálná meg (vagy többért), viszont minket mostanság nem igazán vet fel a pénz, és nem is nagyon fog, ezért valami olcsóbb megoldást szeretnék.


Max 80000 Ft-om lenne rá, tudtok valakit Bp-en, aki ennyiért megcsinálná és normálisan? Esetleg SZTK? vagy az nagyon brutál?


Előre is köszi mindenkinek, aki tud segíteni!


2010. okt. 4. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Összesen mennyi fogról van szÓ?
2010. okt. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3 fog. Illetve kettő fog és egy köztük lévő hely (kihúzott fog helye) pótlása.
2010. okt. 4. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Én őt nagyon tudom ajánlani, nagyon jó szakember!!!Csak jót tudnék róla mondani!

Én is hozzá járok amióta az eszemet tudom, most épp a fogszabályozó miatt...habár ilyesmit még nem csináltattam.

Belinkeltem az oldalukat, nem igazán tudom,hogy mit kell keresni,de a koronáknál egyik se került ennyibe, ha jókat néztem=)

Hívd fel és menj el hozzá, a"kárfelmérést" ingyen szokta csinálni=)

2010. okt. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Változó, amúgy 1db nálunk sztk-ban 22 000Ft ebből 3 kell az 66 000.. menj el sztk-ba és kérdezd meg a dokitól, elmondja de még akkor sem muszáj elfogadnod.
2010. okt. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha gondolod menj el a Pannónia utcába. Ott van egy kedves doktornő aki 21.000 Ft/db áron készíti el a koronát. Ha jól számolom akkor 3 tag összesen 63.000 Ft lenne. Szerintem egy próbát megér. Pannónia Dental a rendelő neve.

[link]

2010. okt. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem most 75ezer ft-ot mondott a fogorvos egy 3 tagú hídra. Kispesten az sztk-ban.
2011. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!