Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak, ha fáj a...

Mit csináljak, ha fáj a fogam, de egyik maszek orvos se fogad most? Decemberben nem lehet az embernek problémája a fogaival?

Figyelt kérdés
Majd csak januárban tudnának fogadni, de addig mégis mit csináljak? Azt mondták csak fogat húzni menjek, de azt meg honnan tudjam, hogy jól húzzák-e ki, vagy hogy csak az lenne megoldás a problémámra, mivel a fogorvos, akihez jártam szabadságon van. Felhívtam még fogászati központokat is, hátha ott tudnak fogadni, de ott is, még csak fel se veszik a telefont.
2022. dec. 19. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha mondtam hogy iszonyatosan fáj a fogam, nem alszok stb mindig adtak időpontot maszek fogorvosok, még akkor is, ha amúgy annyira nem volt vészes,de nem akartam hónapokat várni, mert rendes időpont csak akkorra lett volna. Szóval sírni kell, ez a megoldás
2022. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
A körzeti fogorvos sürgős esetben köteles ellásson. Amennyiben ő épp nincs bent, bármelyik fogorvos elláthat.
2022. dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
21. században ki az aki még holmi lerobbant orvosok szolgáltatását igénybe veszi? Én youtube tutorial videók és mesterséges intelligencia segítségével itthon megoperáltam a gerincoszlopomat de ha kell a fogaimat is kihúzom vagy beszabályozom. Egyszerűen haladni kell a digitalizáció korával és fel kell venni a tempót. Lassan nem lesz szükség az orvosokra mert az AI lecseréli őket mert sokkal jobb minőségű munkát végez és nagyon kicsi a műhiba aránya.
2022. dec. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy nonstop fogászaton bármikor fogadnak gondolom, legfeljebb picit drágább.
2022. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!