Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Happy Smile láthatatlan...

Happy Smile láthatatlan fogszabályozó?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül? Mennyire lehet vele tartós eredményt elérni? Hogyan néz ki egy ilyen kezelés? Kb. mennyi sín kell kisebb fogtorlódásnál?
2022. nov. 18. 19:26
 1/1 A kérdező kommentje:

Huhhh én voltam konzultáción, nekem másfél milliót mondtak 1 év 4 hónapos kezelésre. Nekem nem kuszák a fogaim, hanem rossz a harapásom és ezt ilyen sok idő rendbe tenni. Szép tervet kaptam, de irreálisan drágának tartom, úgyhogy inkább megnézem a Smilezort.


Kisebb fogtorlódást olyan 5-6 hónap alatt rendbe tesznek az olyan 500 ezer körül van. Havi szinten kell fizetni a síneket ami 100 ezer forint a 2-2 alsó-felső sínre. Bemész lefeszik a mintát kb. 2 hét múlva visszamész és mutatják a tervet, hogy hogy fog majd kinézni mennyi sín kell hozzá, mennyibe fog kerülni. Ha minden tetszik akkor szerződést köttök és kb. ismét két hét múlva mehetsz vissza ahol megkapod az aktuális síneket és után 2 hetente kapsz alulra-felülre új sínt.

2022. dec. 21. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!