Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Prizma Dental fogászat Debrece...

Prizma Dental fogászat Debrecen vélemények?

Figyelt kérdés

Elég sok problémás fogam van, tervezem megcsináltatni őket. Alapvetően altatásos fogászatban gondolkoztam, mivel az injekciós érzéstelenítéssel szörnyű tapasztalataim vannak. Viszont ahogy láttam, erre csak a Dentlandben lenne lehetőség, amiről elég vegyes véleményeket írnak és hallok ismerősöktől.

A google ajánlotta mellé a Prizma Dentalt, itt már sokkal pozitívabb véleményeket olvastam, ezek alapján az injekciót is vállalnám, viszont ezek viszonylag régiek.

Van esetleg valakinek friss tapasztalata a klinikával, vagy olyan aki rendszeresen oda jár? Köszönöm előre is!



2022. okt. 10. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs személyes tapasztalatom, de szakmailag kiváló hely, én ajánlom!
2022. okt. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Többször voltam az elmúlt két évben Sass Gábornál kezelésen, ezek között foghúzás is volt. Nagyon profi, körültekintő, mindig maximálisan azon volt, hogy a normál kellemetlenségeken kívül semmit ne érezzek. A rendelő is szuper, olyan eszközöket is használt, amivel más debreceni fogorvosnál nem találkoztam. Ami megnyugtató volt még, hogy szájsebész is egyben, így mondta, ha a húzás nem megy simán (erősen roncsolódott fog volt), akkor helyben megoldható a komolyabb beavatkozás.
2022. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!