Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kecskeméten milyen fogorvost...

Kecskeméten milyen fogorvost ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olyan kellene aki azért árban sem horribilis. A Hunyaivárosban lakom, de Kecskemét egész területe megfelel.


Az inyem pár napja be van gyulladva, egy ideig nem is zavart, azt hittem amiatt mert véletlen beütöttem a hétvégén, de egyre rosszabb, kezd felduzzadni belülről és kicsit olyan mintha próbálná kilökni a fogamat... Ezt nehéz megfogalmazni így, de régen már volt egy rossz fogam ami miatt begyulladt az ínyem és 40 fokos lázzal feküdtem napokkal a foghúzás után is, szóval ehhez tudom hasonlítani...


Kit ajánlotok?

Úgy árban is örülnék ha adnátok egy támpontot, csak hogy tudjam mennyit kell vigyek nagyjából.

Minél előbb megoldást szeretnék erre találni, mert 2 naponta mosok fogat, fogselymezek és öblítőzök is esténként, lehet hogy megsértettem az ínyem a fogselyemmel? Vagy fogpiszkálóval? fogalmam sincs, azt tudom hogy be van gyulladva és megnehezíti a beszédem.


2022. szept. 27. 19:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!