Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van itt olyan, aki feladta a...

Van itt olyan, aki feladta a fogszabályzási kezelését kis időn belül?

Figyelt kérdés
Kivehetős sínes fogszabályzó, nem gondoltam volna, hogy ekkora macera/szívás az egész. Fáj az összes fogam(ugye ez a célja, hogy mozgassa), de az, hogy rágni alig tudok (ugye ez lenne az egyik előnye hogy azt eszel benne amit akarsz...), beszélni alig tudok, kb az ájuldás kerget mindig. Sajnos az árát így elbukom, de tudom, hogy nem bírnék így ki 1+ évet.

2022. jún. 16. 14:20
 1/3 anonim válasza:
Mi majd most kapjuk meg a fiamét, előre rettegek, hogy hogy fogjuk átvészelni ezt az időszakot, ráadásul neki az egész állkapcsát korrigálni kell, nem csak a fogait... Elhiszem, hogy nagyon rossz lehet, de arra biztatlak, hogy ne add föl, az ára csak egy dolog, de hosszútávon nagyon fogod bánni! Szerintem enyhülni fog a fájdalom, nem lesz mindig ennyire fájdalmas, de hátha tud írni neked valaki tapasztalatból is. Sokan végig csinálják, kitartás!!!!!
2022. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ha rögzítettet kap, akkor annak az az előnye, hogy nem kell vele minden evésnél bajlódni annyit, + a beszédét se torzítja el annyira. Sajnos beleugrottam én hülye, mielőtt alaposabban átgondoltam volna


:(

2022. jún. 17. 16:39
 3/3 anonim válasza:
Nem rögzített, viszont csak éjszakára kell neki, de 2 évig, és utána jön a rögzített fogszabályzó, plusz 1-2 év... Nyilván okkal ugrottál bele, tehát szükséges. Együttérzek, de próbálkozz még vele!
2022. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!