Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez mi lehet? Vagy a fogorvosok...

Ez mi lehet? Vagy a fogorvosok amatőrök?

Figyelt kérdés

Volt egy lyukas fogam, betömettem vagy 3 éve.

Aztán minden oké volt, de néha evés közben ennél a fogamnál valahogy a fogak közé jobban beragad az étel.

Aztán kipiszkálom,de akkor már érzem h fáj:S

Aztán voltam a héten fogászaton 2* is, de mindkét fogorvos azt mondta h jók a fogaim.


2010. szept. 13. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
nem,nem ők hibáztak,egyszerűen érzékenyebb az ideg mióta ˝megbolygatták˝ kicsit.nekem is van egy ilyen ˝fantomfájdalmam˝,nagyon érzékenyek a fogaim.használj fogkímélő fogkrémet,elmexet mondjuk,hozzá elmex gélt,az nagyon sokat segít : ))
2010. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem erre azt mondta a fogorvos, hogy menjek el egy röntgenre, megnézi a képet és akkor tud értelmesebbet mondani, mint ránézésre.
2010. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam és a röntgen se mutat ki semmit. Matricatechnikával tömték? (Uv fényre kötő matrica)
2010. szept. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A röntgen felvételen mennyi látszik?

csak mert nem azt a fogam hanem a fölötte lévőt, mert ez az alsók között van na szal a fölsőt röntgenezték. gondolom ha rajta van az egész fogsorom az is látszódott volna.

A legjobb h már nem fáj, most gondolom pár napig megint jó lesz aztán ismét..

2010. szept. 14. 00:09
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet ,hogy oldalt van meglyukadva es az a rontgen felvetelen sem mindig latszik rendesen , kerd ,hogy szedje ki a tomest es tegyen bele egy gyogytomest , az maradjon kb 1 honapig majd vegleges tomes es kb igy meg fog oldodni :)
2010. szept. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!