Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen hatásos fogfehérítést...

Milyen hatásos fogfehérítést tudtok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

szodabikarbonás- fogmosás után a fogkfére raksz 1 kicsit és azzal dörzsölöd afogad


vagy vannak fogfehérítő fogkrémek is:)

2008. dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Én csináltam ezt de én sütőporral tudtam.

Hülyeség az ilyen.

Fogfehérítésre meg ha nem durva a helyzet megintcsak nem kell elmenni, meg drága is.


Nekem nagyon bevált most a Vademecume (nem tudom, hogy kell írni) white fogkréme, a csomagolás ezüst színű. Egy nap 3szor átmosom vele a fogam aztán egy hétig hófehér marad. (akkor már másfajta fogkrémet használok.) de ezt lehet minden nap is. Olcsó is és szerintem nagyon jó. A régóta ott éktelenkedő sárgás foltokat, fogköveket is leszedte ! A fogaim tükörsimák, és csillognak. Mondjuk én nagyon sokat használok egy fogmosáshoz. 3szor kenem végig a fogkefét legalább. De tényleg nagyon jó.

Ja és azt hiszem az enyém vademecum titan strong white.

Próbáld ki én csak ajánlani tudom, amióta megvettem imádom! :)

2008. dec. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Szódabikarbóna, ahogyan az első írta.

Fehérítő fogkrémet heti 1x pakolásnak használd: bekened a fogaidat vele, kb 1/4 órát 20 percet rajta tartod, vízzel öblíted. A nyálfelesleget közben köpd ki:) - nekem ezt a foghigiénikus mondta.

2008. dec. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Épp ma voltam egy fogorvos előadásán. Ő nem tanácsolja a sütőport, sem a szódabikarbónát, ugyanis alig lehet vele eredményt elérni, ráadásul káros is!!!
2008. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
valki próbálta az elozokben elhangzott fogpaszta rajta hagyom a fogamon ???hatasos es nem karos a fogzomanra???
2009. márc. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
33%
a fogorvosomtól megkérdeztem, és azt mondta, hogy a szódabikarbona nem tesz jót a fogaknak, de mondta, hogy szerinte a blendamed 3d white az egyik legjobb
2009. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Lehet kapni akár 3000 ft-ért is fogfehérítőt az ilyen lámpából zseléből és fogsínből áll...Pont most vettem én is egyet de az 7000 ft de az már állítólag olyan mint ami van a fogorvosnál 100000 ft-ért...Nyolc árnyalattal is világosabb lehet tőlle a fog... www.teszvesz.hu-n tudsz olcsón keresgélni!!!És ezek legalább nem károsítják a fogad!!
2010. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem i white van,és használt!fehérebb lett jóval!
2010. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mennyibe kerul ez az iwhite?
2010. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Erre gondoltál?

[link]

2010. jún. 6. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!