Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi az ami hatasos, es tutira...

Mi az ami hatasos, es tutira feherebbek lesznek tole a fogaim?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagyon elszinezodve, nem cigizik, nem kavezok. Mosom rendszeresen, valszeg ez a normalis szine, de sokkal feherebbet szeretnek. Hogy erjem el ?
2008. dec. 16. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogporok, de szerintem ha alapbol sargasabbak, azon nem lehet valtoztatni. Maximum fogorvosnal fogfeherites, de azt mondjak, az sem a legjobb, hiszen nagyon mesterseges modszer. Azert egy nagyon jo orvosi fogfeheritest en bemernek vallalni. Elvegre a sok hollywoodi sztar sem szuletik gyonyoru mosollyal. Ugy "csinaljak" nekik.
2008. dec. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szódabikarbóna, de állítólag nagyon rossza a fogaknak én még nem próbáltam, de nincs is iylen bajom, szóval nem tudom max. egyszer próbáld ki :)
2008. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szodabikarbona nagyon roncsolja a fogat.

Nem csak a fogkövet,de a fogzomàncot is lemarja!

A legjobb ha orvoshoz mész ,ma màr van speciàlis fogfehérités.

Igaz nagyon dràga.

Külföldön egyetlenegy fog 200 euroba kerül,màrmint a fehéritése,de az biztos hogy hofehér lesz.

Azon kivül ahogy az elsö irta,vannak porok is.

2008. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ahhh, annyira nem veszes, hogy 200 eurot adjak ki erte XD

Minden fogorvos megdicserte eddig a fogaimat, akiknel voltam. Mert aztmondtak nagyon ritka szep formaju fogaim vannak. Es a szine meg nem anyira sargas, szoval olyan csont szinu :P...cskhogy nagyon irigylem akiknek hofeher mosolyuk van, ezert gondoltam, hogy van ra valami egyszeru de megis nagyszeru megoldas.

De minden esetre koszi a valaszokat. :)

2008. dec. 16. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Vademecum titan strong white. Én imádom! :) nekem nagyon sokat segített, vakítanak a fogaim.
2008. dec. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mondod, hogy a szám benne lenne 1.280.000- be?! nah basszus akkor marad a fogkrém, aztán sz*rni rá másnak még rendes foga sincs :DD
2008. dec. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ugyvan...igaza van az utolso valaszolonak. XD
2008. dec. 17. 16:37
 8/9 anonim ***** válasza:
1 fog 200 euró? Magyarországon (én fogorvosomnál) egész fogsor 55ezer! Az se olcsó, de azér nem foganként 200 euró
2009. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pedig annyi,de ez a legujabb trendi külföldön.

Lézeres ,vagy nem is tudom milyen eljàràs.

2009. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!