Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van valakinek jó fogfehérítés...

Van valakinek jó fogfehérítés praktikája? Vagy valami jó fogkrém?

Figyelt kérdés
Nem kávézok, nem cigizek és sajna sárgulnak a fogaim :(
2010. szept. 8. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Citromlével megdörgölöd és picit gargarizálsz vele. Csak ne sokszor csináld, mert nem tesz jót.

Ami hatásos az meg drága de tartós.

2010. szept. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet különöző ételek miatt is, de egyébként nagy része van benne a genetikának, a tulzott mész tartalom miatt sárgulnak a fogak. egyébként a minap láttam a rossmannban szerintem nagyon jo fogfehéritő fogkrémet. fehér dobozban van és zölddel van réirva sajnos már nem tudom mi, 1500 ft körül volt ha jol emlékszem. szerintem kipróbálhatod. De házi parktikákkal ne próbálkozz pl, soval, citrommal,szódabikarbónával mert lehet h időlegesen fehérit de később meg teljesen tönkremennek tőle a fogaid és mehetsz rendszeresen fogorvoshoz!!!


egy fogtechnikus

2010. szept. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rossmann, DM. Dentomin fogpor 400 ft. Nekem pl. semmi sem használ, több fogorvos is mondta, hogy ez nem elszíneződés, hanem ilyen, kész. A Dentomin azért nem olyan rossz, és sokaknak használ...
2010. szept. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Traktoros Joe válasza:
Ha valóban tartós és jó eredményre vágysz akkor szerintem menj el egy rendelői fogfehérítésre. Én a Pannónia utcában voltam a 35. szám alatt. Kedvesek, gyorsak, precízek és árban sem találtam jobbat náluk.
2010. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!