Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen puha sörtéjű fogkefét...

Milyen puha sörtéjű fogkefét ajánlanál? ÉS ez kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Van valami link arról hogyan kell helyesen fogat mosni? Vagy le is írhatod.

köszönöm


2010. aug. 30. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

húú én tegnap vettem egyet mondom kipróbálom milyen és nagyon jó.annyira puha nagyon jó vele fogat mosni!signal xperience.van belőle több fajta most vettem élszre ahogy nézem neten:Dén olyat vettem amire az van ráirva h love:D

[link] lefelé ott lesznek:)

2010. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

bocsi ez már jó:D

2010. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi
2010. aug. 30. 19:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sensodyne van, puha sörtéjű,de utálom,mert nem tisztít rendesen. Fogmosás után ugyan úgy érzem a fognyakamnál,hogy kicsit lepedékes. Már nem is használom.
2010. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ami a legpuhább, az a gyerekeknek készített fogkefe, bár annak kicsi a feje, és gyengébben tisztít.

normálisabb méretű az oral b fogszabályzósoknak fejlesztett fogkefe, nagyon jó puha, rendesen tisztít, csak kicsit drága.

2010. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, azért szeretnék valami olcsóbb puhát, mert a doki szerint az jó az érzékeny fogakra. Komolyan nem távolítja el a lepedéket rendesen?
2010. aug. 30. 21:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
20:11 vagyok megint. Én is fogszabályozós vagyok, ez a sensodyne is direkt érzékeny fogakra és fogszabályzósoknak van kitalálva. De hiába, nekem nem vált be, nem tisztít rendesen. Utána ugyan úgy érezni a dolgokat a fogon:S Én meg azt utálom,azt szeretem ha teljesen sima! De aztán lehet,hogy másnak beválik,csak nekem nem!
2010. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Colgate 360 extra soft van, ami elég puha, de annyira nem, hogy ne tisztítson. Nekem bevált és van rajta nyelvtisztító is.
2010. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a Colgate 360-as tényleg nagyon jó! nekem is olyan van, és tényleg puha, és rendesen tisztít. nekem talán kicsit kényelmetlen, mert nagy a feje, de én fogszabályzós voltam, és meg kell még szokni:)
2010. aug. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!