Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen elektromos fogkefét...

Hopsalappipó kérdése:

Milyen elektromos fogkefét vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elektromos fogkefét szeretnék venni, de a bőség zavarában nem tudom melyik lenne a legoptimálisabb. Maximum 15e Ft-t költenék rá, illetve szeretném, hogy legyen benne időmérő, nyomásérzékelő valamint, hogy 3D-s legyen.

2021. júl. 15. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Nem kell 3d-s fas.zság.

Egy sima normális elektromos fogkefe is jó.

2021. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2021. júl. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2-es neked köszönöm a válaszod.

Azonban kicsit pontatlan volt a kiírásom.

Leginkább az Oral-B Pro 600/750/900 s ezekhez hasonló további termékek érdekelnének.

A további válaszokat előre is köszönöm. :D

2021. júl. 16. 15:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem értelek.

Miért azt szeretnéd? Több funkciók miatt?

Amit belinkeltem, nemrég jelent meg. Tehát új készülék

2021. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Amellett, hogy tényleg friss és ígéretes termék a megannyi funkciójával, sajnos nem forgófejes, tehát ez "csak" rezeg. S egyelőre én még a forgófejes példányokat szeretném kipróbálni. Valamint a pótfejek sem tudom, hogy hogyan alakulnak ez esetben, illetve a büdzsét is meghaladja a szállítással és minden egyébbel együtt.

Esetleg neked van vele tapasztalatod? Ha igen szívesen várom :)

2021. júl. 16. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Forgó fejes pont h nemjo, a legújabb oral-b se forgofejes.

A regivel nemtudom, mert nem ismerem.

2021. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
2021. júl. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha tapasztalatot szeretnél, én tudok.


Nekem Oral B Genius 8000-em van. Nem használom ki a funkcióit, vagy a sensitive-et használom, vagy a normált. Meg vagyok vele elégedve, érzem, hogy ügyesebben tisztít, mint én magam a kézi fogkefével. Itt fogkefefejként a sensitivet javaslom. De igazából majdnem mindegy, mit mondok, mert ez egyéni kényelmi szempont.

A páromnak viszont egy Philips Sonicare ProtectiveClean 4300-a van. Mostanában ezt használom és sokkal jobban tetszik. Halkabb, finomabb (nem olyan berregős, mint az Oral B), alaposabbnak érzem. Ha most vennék fogkefét, ezt venném.

2021. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!