Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzónál melyik fogakat...

Fogszabályzónál melyik fogakat kell kihúzni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy a leghátsót vagy az utolsó elöttit mert nemtudom.
2010. aug. 25. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi a probléma a fogakkal. Általában a 4-es fogakat(kisörlőket) szokták kihúzni.
2010. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az utólsó elötti fogam fáj, ma megyek fogorvoshoz.

A felső fogsoromnál egy fogam pedig kissé előre áll, és azt mondták hogy ha azt szeretném hogy fogszabályzóm legyen akkor húzni kell, arra lennék kiváncsi hogyha ezt a fogamat kihúznák akkor úgy jó lenne-e.

2010. aug. 25. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kérdezd meg a fogorvostól(nem akarok hülyeséget mondani). De a gyűrűket(ami tartani fogja az egész fogszabit) azt nagyörlőkre teszik(általában arra, ami neked fáj)). Nem tudom biztosra, de mondom, kérdezd meg a dokit. Az is lehet, hogy csak gyökértömésed lesz és nem kell húzni...
2010. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat hasznosak voltak (jár a zöld kezecske:) )


Gyökértömés :S már előre félek :(

2010. aug. 25. 11:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nem fáj a gyökértömés, ne izgulj! kapsz egy szurit, utána semmit se fogsz érezni, később se fog fájni.

egyébként nekem nem húzták ki egy fogamat sem, mielőtt fogszabályzót kaptam, pedig sok dokinál jártam, mind azt mondta, hogy 4-et kell húzni. (2-t felül, 2-t alul), de anyumék nem engedték. találtunk egy olyan dokit, aki húzás nélkül elvállalta. nagyon szépek a fogaim! sok sikert!

2010. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!