Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megoldás érzékeny fogakra? Tö...

Megoldás érzékeny fogakra? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jobb oldalon alul felül hidegre melegre iszonyú érzékenyek a fogaim. 2 fogorvosnál is voltam egyik sem látott semmit. Sensodyne rapidot ajánlotta az utóbbi viszont már 1 hónapja használom de nem segít. Mi lehet az oka és mivel szüntethetném meg? Iszonyúan fáj főleg hidegre pedig jön a nyár és imádom a hideg italokat :)

#fog #fogérzékenység #Hideg meleg fogérzékenység
2021. jún. 4. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Tudok segíteni, igen, ugyanezzel a problémával küszködtem évekig! Zöldségfélét nyersen pl. kínszenvedés volt elrágni! Három dolog segített ezen a helyzeten:


Fogkrém: a Pro-Namel típust próbáld ki

Szájvíz: Kétfélét javaslok: Oral-B (a kék színű), és a zöld színű Elmex

2021. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia, nekem fogcsikorgatástól fájt így. Meggyengül a fognyak, ha jól emlékszem ezt mondta a fogorvos, és utána iszonyú érzékeny a hidegre picit a melegre. Mióta viselem a sínt amit kaptam csikorgatás ellen alváskor, elmúlt a fájás! Nekem ilyen van: [link]


Tapasztalatból mondom, ha elmész, és csinálnak neked, kérdezz rá, mivel és hogyan lehet tisztítani, én nekem elmaradt azóta meg nem voltam, és mindig fogkrémmel mosom le mert nagyon átveszi a nyálnak a száradt rossz szagát. Amúgy egy pohár vízbe tartom, míg nem használom. Pár hónapig elég, utána kiharapod úgyis, ha csikorgatsz.

2021. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
1#, nekem a szájvíztől egy idő után fájt az ínyem:(
2021. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az biztos, hogy nem csikorgatástól van de utána nézek hátha az ok ugyan az...

2021. jún. 5. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!