Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha nincs TB-m és úgy megyek...

Ha nincs TB-m és úgy megyek el fogorvoshoz abból lesz valami nagyobb baj?

Figyelt kérdés
Tavaly végeztem, nem vettek fel, elkezdtem dolgozni, de nem bejelentetten. Elméletileg talán okt.31-ig volt fizetve, voltam november közepén (most néztem meg) de arról nem jött semmilyen büntetés. Egy fogról van szó, így lehet valami?
2010. aug. 24. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ki kell fizetned a kezelés költségét.
2010. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, múlt héten voltam, mert elkezdte gyökérkezelni, de egy stóval nem mondták, hogy nem lenne TB-m vagy ilyesmi
2010. aug. 24. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Előfordul. Akkor meg nem szól szád, nem fáj fejed. Szólni szoktak ha kidobja a gép, hogy nincs TB-d. Lehet nem vettek ki a rendszerből.
2010. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor lehet jobb, ha lapítok.
2010. aug. 24. 20:46
 5/8 anonim válasza:
Ha utolag befizeted a havi részletet az APEH-be, akkor nem számláznak ki vizsgálati díjakat. Egyéb esetben elöbb utobb kifogják számlázni.
2010. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak 10 hónappal jövök, nekem meg nincs 50 000Ft-om, még régebben láttam, h gyökérkezelés töméssel 8000Ft, szóval inkább azt kifizetem.
2010. aug. 24. 21:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem postázták. Vannak kivételek. Ha eddig nem szóltak, ezután sem fognak. Barátnőmnek másfél éve nincs TB-je pedig kórházban is volt már több napig. Azt se számlázták ki neki, ahogy mást sem.
2010. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha tavaly végeztél, akkor én úgy tudom, hogy kb. december közepéig rendezve van a TB-d. Szóval csak 8 hónappal "lógsz".

Szerintem jobb, ha rendezed, mert az egyik ismerősöm úgy járt, hogy nem volt fizetve neki sem, erre leforrázta magát valami dézsából, megégett az egész hasa és a combja, 3 hétig kórházban volt. Szerencséje volt, mert még tudta rendezni visszamenőleg a TB-t, de ellenkező esetben 3 millió forintba került volna a kezelése...


Most vagy nincs pirosban a kártyád, vagy nem szólt a dokid (de illet volna).

2010. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!