Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi van ha nem nőtt ki két...

Mi van ha nem nőtt ki két csontfogam?

Figyelt kérdés
Következő a szitu... kettő csontfogam nem nőtt ki, méghozzá mindkettő olalon ugyanaz... a szemfog melletti... anno még 11 éves koromban a doki húzta ki mindkettőt... hát...elég fura látvány egyébként... már 23 vagyok, nevetni persze nem merek, és most januárban fogszabályzót rakattam fel... mert persze megkérdeztem fogdokit, hogy korona kéne, hogy szép mosolyom legyen, lebeszélt, hogy egészséges fogat nem rontunk el, stb... Volt már valaki így? Milyen lett a végeredmény?
2010. aug. 24. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy nem nő ki néhány fog.

Amúgy az én véleményem az, hogy ne a fogdoki döntse már el, hogy hogyan nézzél ki. Ha neked ettől koplexusaid vannak akkor ne hagyd magad. A doki könnyen beszél, nem neki kell viselnie.

2010. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csírahiányos... Már mind1... 200 ropi a fogszabi... felét már kicsengettem... de, nem igazán történt még semmi... kicsit összébb mentek...
2010. aug. 24. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Anno az én fiamnak is egy nagyokos doki kihúzta a tejfogát, de az többnyire megy a csírával együtt. Ott már tartós fog nem lesz.
2010. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem sem nőtt ki két fogam alul...Mert volt egy ikerfogam(összevolt nőve)azt kihúzta a doki,és szerintem ezek nem nőttek vissza..elég furán nézek énis ki:P

De nekem még fogszabályzót sem rakattak alulra,csak felülre..aminek a mai napig nem értem az okát-.-

2010. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!