Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az első kettő fogammal van...

Az első kettő fogammal van csak problémám. Nappali vagy éjszakai?

Figyelt kérdés

Sziasztok, régóta zavar az első két fogam. Mindkettő ferde, viszont azt szeretném kérdezni hogy ha elmennék orvoshoz és jelezném hogy csak ez a kettő zavar, akkor éjszakait vagy nappalit kapnék?

18 év alatt vagyok, és ezzel az a baj hogy én fizetnem. Nem szeretnék ebbe belemenni, ne is erről szóljon a válasz, kérdés.. köszönöm.



2021. márc. 18. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Valszeg rabeszelne hogy az osszes tobbit is kell
2021. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha az első két fogam zavar?
2021. márc. 18. 10:09
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hozna rendbe csak az éjszakai?
2021. márc. 18. 10:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg keped nincs rola? Vagy ha nem akarsz magadrol, interneten nincs valami hasonlo eset?

Nem mindegy milyen szogbol ferde az a fog? Kiallnak? Vagy befele dolnek? Vagy vizszintesen ferde? Hogy kell ezt elkepzelni?

Egyebkent ilyen esetekre a legjobb a kiveheto/lathatatlan fogszabalyzo, de ha nem annyira nagy szogben dolnek/ferdek a fogaid, akkor az ejszakai is siman segithet!

2021. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Befelé.
2021. márc. 18. 12:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az a helyzet hogy ezt csak az orvos tudná biztosra megmondani. Én is anno csak éjszakait akartam. Több orvoshoz is mentem, és előkerültek olyan problémák, amit az ember laikus szemmel nem lát. Mind a három orvos azt mondta, hogy nem oldható meg ejszakaival. Szóval szerintem Te is kérdezz meg több orvost is.

Sok sikert kívánok! :))

2021. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. márc. 18. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!