Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ínygyulladás ellen mit tegyek?...

Ínygyulladás ellen mit tegyek? Úgy hogy fogorvoshoz elmenni nem akarok. Vagy meggyógyul magától?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 17:04
 1/7 anonim válasza:
100%
Én Svédcseppel szoktam öblögetni a számat (kicsit csíp) de recept nélkül kapható minden patikában. Jobbulást!!!!!
2010. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont most volt. Kimondottan erre való Meridol szájvízzel öblögettem reggel-este és 3-4 nap alatt rendbe jött.
2010. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet fogkőtől van, azt le kell szedetned, és csak utána kezdj valamit vele.(Nyugi, az nem fáj).

Lehet, hogy megszűnik utána, ha nem akkor meridol, corsodyl vagy valamit.

2010. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha vérzik az ínyed, akkor is mossad a fogaidat, és az ínyedet, mert ha kíméled annál jobban begyullad!!!
2010. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 soldierdan válasza:
a svéd csepp nálam csak pár másodpercig használt. szedj rá antibiotikumot
2010. dec. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Váradi Attiláné válasza:
Olyan mértékű ínygyulladásom volt hogy már a fognál volt az ínyen egy nagy gennygóc. Nagyon picire össze hajtogattam egy papír zsepit belucskoltam béres cseppel. és ráharaptam .Két órán keresztül bent hagytam.Aztán annyira beérett hogy saját magam kinyomtam.Két hét múlva kiújult . Meg ismételtem ezt a kezelést és magától kifakadt./ A béres cseppes borogatásnak fájdalom csökkentő hatása is van és minden testrészen lehet alkalmazni külsőleg is.
2012. dec. 26. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az már nem ínygyulladás...
2012. dec. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!