Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Amikor csukva van az ember...

Amikor csukva van az ember szája akkor a fogak egymás tetején vannak (mintha mosolygnánk) vagy az alsónak hátrébb kell lennie?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert fogszabályzáson adtak valami gumit hogy előrébb hozza az állkapcsom de nem tudom, hogy a helyes mert azt mondja nem változik semmit. Szerintem nem használ.
2008. dec. 3. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az alsó fogsor hátrébb van.
2008. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a fogéleknek érintkezni. Az rendellenesség, és élharapás a neve, és akkor láthatóan túl elöl van az alsó.

Érintkezni kell a két fogsornak, de úgy, hogy a felsőre belül illeszkedik az alsó, vagyis az alsó hátrébb van.

Persze vannak rendellenességek, amikor túl hátul van a alsó, olyankor kellenek a gumik, nekem is kell majd állítólag.

2008. dec. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!