Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen érzés, amikor leveszik...

Milyen érzés, amikor leveszik a fogszabályzót? Nem fáj? És nagyon szokatlan nélküle?

Figyelt kérdés
De jó, ugye? : )
2008. dec. 1. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát miután leveszik,nagyon jó érzés,meg furcsa is egy kicsit...

viszont azt az 5 percet,nem kívánom senkinek,amikor leszedik,én már jobban sajnáltam a doktornőt,mint magamat,meg aztán kifejezetten csodálkoztam,hogy egyáltalán a helyén maradtak a fogaim,a leszedés közben erre nem esküdtem volna meg..

2008. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem más a tapasztalatom. 2,5 évig hordtam és alig éreztem valamit a leszedésekor, csak enyhe feszítést, utána egy kicsit zsibbadt érzés volt a számban + olyan furcsa, csúszósak voltak a fogaim. De nagyon jó érzés, még ha érzel is közben valami rosszat, megéri, mert utána nagyon fogsz örülni neki. Az enyém műanyag volt, a fém lehet, hogy nehezebben jön le.
2008. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem amikor leszedték nem fájt, csak amorfan nagynak tűntek a fogaim, de a doktornő megnyugtatott h a legtöbben így vannak ezzel. amúgy nekem annyi emlékképem van h beülök, aztán a következő kép az h kiszállok:D:D:D

Szóval nyugodj meg, nem fáj:)

2008. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is 2,5 évig volt, de fém. (alul-felül) A leszedésnél én is elgondolkodtam azon, vajon helyben maradnak e a fogaim, ahogy letördelték róla az odaragasztott talpacskákat, annak nem volt szép hangja. (igazából ezt az ember saját kézzel is meg tudja csinálni, otthon, szóval annyira nem durva. voltak osztáyltársaim, akik már nagyon unták a drótkerítést a szájukban, letörtek mondjuk kettőt, és a doki meg inkább leszedte az egészet.) fájni nem fájt. gyorsan lecsziszolgatják róla a ragasztómaradványt, és mehetsz gyönyörködni. először furcsa lesz a látvány és az érzés is...de akinek volt, az tudja, hogy igenis, megérte! :D
2008. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat nekem a doki meg az aszisztens ketten szedtek le, foleg a hatsorol volt nehez, nekem nagyon fajt, de utana isteni erzes.
2008. dec. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

leszedik és egy napig nyalogatni fogod kivülről a fogadat.Nah nekem ezt mondták, és mennyire igazuk lett.

Meg én azt is hallottam h hányni fogok amikor szedik le.

De ez meg akkora kamu..Am egyáltalán nem fáj..bár mikor a lepattintják azokat a bogyókat, az nem kellemes..de túléltem énis:D utána isteni érzés.Én előszőr nem mertem mosolyogni:D

Mert úgy éreztem mintha ilyen hatalmas fogaim lettek volna, de immádom h végre nincs fennt(A)(A)

2008. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat!igaz,nekem van még 1 évem...:D
2008. dec. 3. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!