Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóval lehet normális...

Fogszabályzóval lehet normális, szilárd ételt enni? 3 napja rakták fel, azóta joghurton élek. _

Figyelt kérdés
3 napja rakták fel, azóta joghurton, kefíren és levesen élek. Eléggé fáj a fogsorom, nem bírok szilárd kaját enni :S És a számat is kikezdte... Tegnap este próbálkoztam egy hamburgerrel... 1 óráig szenvedtem vele, mire nagynehezen sikerült leszenvednem a gyomromba. Ez mindig így lesz? Csak mert tök kevés ideje van fent a szabályzó és már elegem van belőle. Ismerősöm mondta, hogy vannak fogszabályzós ismerősei és azok normálisan tudtak enni. Titeket mennyire zavar/zavart a szájpadlásnál a dórt? (Ami a két felső gyűrűt köti össze.)
2010. aug. 12. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze.. Én már a ragasztás napján tudtam mindent enni. 2 nap múlva már nyáladzás nélkül is XXD
2010. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaam és szád is meg fogja szokni :) Ne aggódj. Egy hét múlva már kutya bajod sem lesz.
2010. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 1,5 hétig éltem joghurton, szóval még van időd. :D
2010. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 passzív kiskacsa válasza:
Nekem most fogják levenni hálistennek. Eleinte nekem is ez volt :D Amikor neme felrakták apa elvitt étterembe este. Teljesen kiment a fejéből. Nehéz volt enni. De 1 héten belül menni fog minden. (A legtöbb húzásnál 2-3 napig kicsit fájni fog ott, ahol huztak a fogszabin). Engem még mostis zavar néha az a drót, de meg lehet szokni. =)
2010. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 passzív kiskacsa válasza:
nekem*
2010. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Gondolom már levették, de nekem is ugyanez a helyzet volt, alig bírtam enni a cucc miatt. Most már mindent megeszek nehézség nélkül. :)
2017. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!