Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan kaphatnám vissza az...

Hogyan kaphatnám vissza az eredeti fogszínemet? Elől korona van a fogamon nagyon bánom, hogy kifehérítettem a fogam, mert már pár hónap múlva látszik a különbség.(ki is csereléltettem a koronát a fehérítés utáni színre)

Figyelt kérdés

Mennyi idő lehet vagy van valami módszer, amivel vissza tudom kapni az eredeti fogszínemet? (persze a sok cola meg kávén kívül :D)

A tervem az, hogy kicseréltetem megint a koronámat és soha többé nem csinálok ilyen marhaságot..



2020. nov. 14. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Na már a fog is koronás vagy mivan??
2020. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én direkt kicsit fehérebbre kértem a koronát a fogszínemnél. Nekem is elöl van a korona és optikailag nagyon sokat javít a megjelenésemen. Csak egy halvány árnyalattal fehérebb a fogamnál, egyáltalán nem zavaró, de sokkal fehérebb a mosolyom tőle. Nekem sajnos nem igazán vált be a fehérítés, mert nem a kólától és társaitól sárga, hanem maga a csont ilyen színű. :(
2020. nov. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hmmm erre nem is gondoltam :) Talán nekem is így kellene hozzáállni!

Nem is baj, hogy nem jött be neked. Koronával nem is érdemes fehéríteni.

Majd 1-2 év múlva kicseréltetem aztán hátha fejlődik annyit az orvostudomány, hogy a műfog színét is lehet majd változtatni vagy direkt héjat felrakni rá.

2020. nov. 15. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Valamennyire azért segített a fehérítés, de nem lett hófehér, csak kevésbé sárga. És még annál a javított állapotnál is fehérebb koronát kértem, de először rá akartak beszélni, hogy legyen a fogammal megegyező színű. Aztán kibumliztam a fogaimnál kicsit fehérebb koronát. Hófehéret nem, mert azt én is beláttam, hogy nagyon elütne. Azóta a fogaim visszasárgultak, de nem vészes a különbség. Valószínű azért, mert a két frontfogam a koronás és a mellette levők amúgy is beljebb vannak, kicsit olyan, mintha árnyékban lennének, egyáltalán nem ütnek el természetellenesen. Mert tényleg úgy is elsülhetett volna az egész, hogy a fehér mellett még sárgább a sárga, de szerencsére sikerült megtalálni azt a megoldást, amivel fehérebb a mosolyom, de a saját fogaim se ütnek el nagyon.
2020. nov. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na örülök neki, hogy te meg vagy vele elégedve. A leírtak alapján biztos jól néz ki! :)

Nekem csak egy fogamon van korona és azért zavaró.

2020. nov. 19. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!