Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogszabályzás? (több...

Fáj a fogszabályzás? (több kérdés lent)

Figyelt kérdés

mostanában lesz feltéve nekem fogszabályzó, 15 évesen ez nem késő?:S

kéttannyelvű suliba fogok járni, ahol az első évben nem nagyon lehet hiányozni. milyen gyakran kell járni ilyen ellenőrzésekre vagy mi?

és kb mennyi ideig lesz rajtam? nektek meddig volt?


2010. aug. 5. 07:17
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és azt elfelejtettem, hogy nektek mennyibe került?
2010. aug. 5. 07:36
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem 1 hónapja tették fel, csak az első 3-4 napban fáj, amíg megszokod. 15 évesen abszolút nem késő, én most novemberben leszek 17 :)Az első ellenőrzés nekem 1 hónappal aztán volt hogy feltették (tegnap) legközelebb októberben megyek. Eddig még csak egyszer húztak, akkor, amikor feltették :) Attól nem kell félned, hogy sokat fogsz hiányozni, én magándokihoz járok, és mindig délutánra kérek időpontot (legközelebb pl. 4-re megyek) A doktornő nekem azt mondta, hogy kb. 1000 euró lesz (szlovákiai vagyok), de MO-on lehet csináltatni sztkb-ban is, ott sokkal olcsóbb :)
2010. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszii:)
2010. aug. 6. 08:49
 4/6 anonim ***** válasza:
én 13 vok. márciusban tették fel.az első 1hét nagyon rossz.utána meglehet szokni. nekem külön külön 14000ft. volt.
2010. aug. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
énis 13 éves vagyok. nekem kb 1 éve rakták fel. 3-4 npig fájt. nekem nagyon rosszul álltak a fogaim szóval másfél évig kell fent lenni aztán éjszakai. ja és nekem hónaponta kell járni.
2010. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 passzív kiskacsa válasza:

Nekem csak kicsit fájt, mikor a 2 hátsó gyűrűt feltette, amúgy nem fáj, csak kellemetlen. Nekem havonta kellett járnom ellenőrzésekre.

Az h mennyi ideig lesz rajtad, a fogorvos mondja meg. Nekem 3 év lesz. vagyis 2 év és egy háromnegyed év. Nekem az SZTK-ban kb 50e. volt. (Alsó felső)

2010. aug. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!