Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak az ínygyulladáso...

Mit csináljak az ínygyulladásommal, ha már több orvos is elküldött azzal, hogy nem tud segíteni rajtam?

Figyelt kérdés
Kint van fognyak, ami nagyon érzékeny. A fogkővet levetetni róla, kész gyötrelem. Az íny gennyes és gyulladt; bárhol ujjal megnyomva genny jön ki. Az állkapcsom is fáj és évek óta meg van ez a probléma; még enni is alig tudok. Mit tegyek? Kérek bárkit, akinek ötlete van, hogy írjon!!!
2008. nov. 24. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Azt tudom ajánlani hogy egy nagyon jó fogorvost keressél aki ért is hozzá.

Én is egy olyan fogorvoshoz szoktam járni aki rendesen megcsinálta a fogamat amikor begyulladt az ínyem.Természetesen nem olcsó.Ezreseket kell fizetnem azért hogy megcsinálja a fogamat.

2008. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

En nem csak fogorvoshoz mennek, hiszen nem feltetlenul a fogadnak van a baja, hanem a foginyednek. Menj el a sebeszetre, fog es szajsebeszet ilyen is letezik. Ne fogorvoshoz menjel.

Nem tudom hogy hol laksz, de keress itt a neten a hozzad legkozelebb eso fog es szaj sebeszetet, es oda jelentkezz be. Biztos hogy van segitseg a problemadra, csak meg kell talalnod a megfelelo segitseget. Menj el fogtechnikushoz. Oket is megkerdezheted, lehet hogy ha ok nem is segitenek, de tudnak neked valakit ajanlani.

Es a fogorvos nem mondta kulonben, hogy hova menjel el?

2008. nov. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Próbáld ki a Vitinne íny-egészség nevű vitaminkészítményt. Ódákat zengenek róla.
2008. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi van veled azóta?
2010. máj. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!