Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szentkiraly utcai fogklinikan...

Szentkiraly utcai fogklinikan milyen árak vannak? Tapasztalat tomessel kapcsolatban van valakinek?

Figyelt kérdés

2019. okt. 3. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt írják az árakat:


[link]


Én is készülök mostanában odamenni, de nem erre a fizetősre, hanem az SZTK-alapon működő részlegre, remélem fogadnak majd ott engem, még nem voltam ott eddig.

Nekem is több fogamat kéne betömetni, nincsenek sajnos súlyos tízezreim magándokira. :/

2019. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En is az ingyenesre keveredtem, rendes fiatal orvosok voltak. Megnezte egy doki a fogaim állapotát viszont engem elkudlott h menjek a saját kerületekben mert itt a Vlll.ker lakosait latjak el
2019. nov. 24. 18:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a linket, de ahogyan latom nem valami olcso. Sajnos nekem sincsen erre lehetosegem sok penzt otthagyni.
2019. nov. 24. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Hmm, ez érdekes, mert én sem 8. kerületi lakos vagyok, de mégis elláttak.

Mondjuk olvastam már mástól is, hogy őt se látták el, igaz olyat is, hogy nem budapesti lakost is elláttak ott.

Szóval ez szerintem inkább orvosfüggő.

Amúgy melyikben voltál a 40-ben vagy a 47-ben? Mert a 47 a jobb, én is ott voltam.

4 fogamat már kihúzták, és majd kapok rá koronákat, meg lesznek tömések is, csak kissé hosszadalmasabb így a dolog, mert ált. csak 1-2 hetenként adnak újabb időpontokat.

Viszont jóval olcsóbb az egész, mert csak a fogtechnikus munkadíját kell kifizetni.

2019. dec. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!