Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkom szélén a bőr sötét...

A makkom szélén a bőr sötét színű és érzékeny lett a bőr felület. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem viszket nem ég, és csak a pereme lett bordó színű. Körülbelül 2 hete ilyen. El fogok menni urológushoz, de szeretném tudni mire számítsak.
2010. júl. 3. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
így látatlanba még szakember is csak találgatni tudna, menj el hát talán nem is urológus a legjobb első körben, de nyilván ő is tud kezdeni vele valamit, de a nemibeteg szakorvos sztem jobb ebben a kérdésben
2010. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jah, még annyit, hogy még szűz vagyok, tehát nemi betegség elv kizárva. Csak annyit kérdezek, hogy milyen betegségeknek lehet ez a tünete, mert googleba hiába írom be. Szóval mi a legrosszabb ami lehet, és mi a legjobb?
2010. júl. 3. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogy szűz vagy semmi köze a nemi beteg gondozóhoz, mivel egy szűz fiúnak is lehetnek innen onnan szerzett fertőzései.

Itt nem kell szabadkoznod, sőt a dokinál sem kell, ne lássa, hogy mentegetőzöl.

Ha kérdezi, mond, hogy szűz vagy, ennyi.

2010. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem mentegetőzés, csak információ. Honnan máshonnan lehet még elkapni nemi betegségeket? Se uszodába/strandra nem járok, csak az otthoni wc-t használom. És arra sem emléxem, hogy a farkam nekidörgöltem volna bárminek is.
2010. júl. 5. 23:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez egyáltalán nem hangzik kórosnak. A makk pereme a legérzékenyebb része. A színe sem tűnik betegesnek, de persze nem tudhatom. Mindenesetre, ha elmersz, akkor menj el a dokihoz, az legalább megnyugtat.
2010. júl. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

de figyelj

1, attól mert szűz vagy, nyugodtan összeszedhetsz még akármit is, tehát nem értem azt a válaszolót aki azt írta, h nem a nemibeteg-dokira tartozik az ügy ... mert miért nem? pl strandon meg akárhol máshol nem szedhet össze bármilyen fertőzést ? szal ez hülyeség

2, ne várj vele itt heteket, figyelj az ilyen fertőzések általában nem gyerekjáték egyik sem, figyelj fogd magad és azonnal még ma menj el dokihoz, ennyi !!

ne aggódj, a bőr- és nemibeteggondozóban naponta látnak extrábbat is, senki nem fog meglepődni, ne parázz már !!

Addig játszol ezzel amig tényleg valami baj lesz belőle ...

2010. júl. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az otthoni wc ülőkén is milliónyi baktérium van, csak nem látod.

De kitérhetünk a részletekre is.

Ha netán pisilés előtt nem mosol kezet, akkor szinte bárhonnan felvihetsz bacikat.

Érdekességképpen hadd említsek egy folyamatot.

Igen egyszerű.

Mész pisilni.

Megnyitod a csapot ( amit már előtted kitudja hányan megfogtak, de most te is a koszos kezeddel )és megmosod a kezed.

Elzárod a csapot ( a megmosott kezeddel megint csak megfogod a koszos csapot, tehát gyakorlatilag meg sem mostad a kezed ).

Ha nem piszoárba, hanem fülkében végzed a pisit akkor már a fülke ajtaján lévő kis kilincset, vagy nyitókart is megfogod.

Megfogod a pélót azzal a kezeddel, amit meg is mostál és mégsem.

Sok helyen össze lehet szedni mindenféle nyavalyát, tudom azért ennyire sem szabad higiénikusnak lenni, de ha az ember nem akar nemibeteg gondozónál kikötni, akkor érdemes ezekre odafigyelni.

Nálam van mindig ( szinte, mert én sem vagyok tökéletes ) kézfertőtlenítő gél 3-4száz forint 99.99% ban elpusztítja a bacikat.

Ennyi a max, amit megtehetek a védekezésért.

Azért jobb mániásnak lenni, mint dokihoz mászkálni.

2010. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem csak sokat maszturbálhatsz =)
2010. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!