Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pimafucort krémet írt fel az...

Pimafucort krémet írt fel az urologus fitymaszűkületemre. Ha a kenegetést abbahagyom és már begyógyult ùjra elő fog majd jönni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 05:44
 1/10 anonim válasza:
18%
Fel kell vágni. Körülmetélés. pontpontpont
2010. jún. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem fog meggyógyulni. Le kell vágni. A bőrt, nem a farkad. Ilyen kaszabolós műtéttel ne is próbálkozz, metéltesd körül, és jó lesz, ha meggyógyul.
2010. jún. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Persze, más péniszét a csalánba, ez itt a divat, jellemző...


Kenegesd és mindig tornáztasd, amikor lehet, húzd hátra.

Vigyázz, hogy ne repedjen be. És ne gondolkodj a körülmetélésben, nekem megcsinálták és szívok is vele rendesen, ronda is, valamelyest használhatatlan is, soha nem tudhatod, hogy sikerül a műtét, fölösleges kockázatot ne vállalj.


A sokik szeretnek műteni, gyorsan teljes körülmetélést ajánlani, erre vigyázni kell.

De neked még a doki is csak egy kenőcsöt írt föl, szóval nem lehet durva szűkületed.


Ennyit a jófej, elérhetőséggel se rendelkező beírogató kibicekről. Metéltessék ők magukat, a nyakukat elsőnek.

2010. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Hali!


Hiába kenegeted abból a szempontból, hogy az nem fogja megoldani a fitymaszűkületedet. Urológusoktól tudom, hogy ezek a kenőcsök csak a hegesedést előidéző bőrrepedéssel járó gyulladásokat hivatottak lehúzni, amelyek az ún. fitymatágító gyakorlatok során esetlegesen keletkez7nek. Ezeket a gyakorlatokat... --- vagyis,... húzogatni a fitymádat fel és le, fokozott óvatossággal, finoman, a maximumnál egy kicsit mindig tovább... --- ...naponta lega 3x, min. 10 perces, kamillába történő beáztatást követően kell kötelező jelleggel végezned lassan, fokozott óvatossággal. Érdemes megpróbálni a fitymatágítást, van akinél működik, de ehhez szorgalmasan kell ezt végezned.

A kenőcsök tehát nem oldják a fitymaszűkületet, sem a Pimafucort, sem a Cutivate, azonban a gyulladások kialakulásának következtében fellépő hegesedést (kamilla, de főleg papsajtfürdővel kombinálva) segít7 megelőzni. Érdemes áttanulmányozni a betegtájékoztatót. (Én mjuk még elgondolkodnék a TETRAN-on, de abban vmennyi oxitetraciklin (antibiotikum) is van, azonban sztem nagyon jól lehúzza a gyulladást.)


BETEGTÁJÉKOZTATÓK:

===================

PIMAFUCORT:

>> [link]

CUTIVATE:

>> [link]

TETRAN:

>> [link]



Ha ez egy bizonyos időn belül nem oldja meg a problémát, ill. nem hoz javulást, akkor kell csak urológus szakorvoshoz fordulnod, legalább egy kétoldali bemetszést, esetleg -- ha az is gond, mert mjuk rövid... -- fékátvágást kérned. Aztán ha egyik módszer sem válik be, akkor jöhet esetlegesen egy részleges metélés. Ezeket azonban az urológusoddal kell megbeszélned, és légy résen, így megelőz7ed és elkerül7ed a kellemetlen meglepetéseket!


Üdv: EE

2010. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

09:46

Köszi az alázást, de nem bántó szándékkal mondtam, amit mondtam. Én pl körül vagyok metélve, és semmi bajom vele, sőt. Az USA-ba is a férfiak nagyobb hányada körül van metélve. És sok más helyen is elterjedt. A műtét eredménye nem lett a legszebb, de működik, és ráadásul nagyon jól. Szóval én azt mondom nem érdemes vele szenvedni, persze ha a kenőcs bejön jó, de ha nem akkor tényleg nincs értelme szenvedni vele.

2010. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves 22:01


"Köszi az alázást, de nem bántó szándékkal mondtam, amit mondtam."


Nem gáz, itt Európában az emberek, pl anyukák túlnyomó része nem amerikai módon él, hála a Jóistennek, egyébként meg az én esetem azt erősíti, hogy ne szándékot nézzem, hanem a tettet és annak következményeit. A magadfajták csudaokos hozzászólásai és összetákolt honlapjai keltik azt az érzetet a tájékozatlan, segítségre szorulú betegekben és betegek szüleiben, hogy a barbár amerikai megoldás az valóban jó. De sajnos nem, ezt naponta érzem és látom, a többi csak szutyok ócska duma.


"Én pl körül vagyok metélve, és semmi bajom vele, sőt."


Örülök, hogy örülsz. Örülök, hogy jól működő péniszed van, nekem nem az van.

És ha valakinek a te fantasztikus tanácsod nyomán egy orvos ugyanolyan használhatatlan és ronda péniszt csinál, mint amilyet nekem csináltak a Heim Pálban, akkor majd nem fogsz felelősséget vállalni semmiért, ahogy az orvosok se szoktak. Ezért kérlek meg arra nagyon szépen, hogy ha ennyire futja, akkor inkább csak olvasni járj a netre és ne hozzászólni.


"Az USA-ba is a férfiak nagyobb hányada körül van metélve."


Az USA-ban az utóbbi években egyre ritkább, a rutinszerű körülmetélésnek egyre több ellenzője van, rengeteg eset volt, ami kijózanította az orvosokat, alakult is egy szervezet, te, mint tősgyökeres ámerikai biztosan ismered az AAP nevű szervezetet, ami alapvetően ellenzi a rutinszerű és tömeges körülmetéléseket. Nemkülönben Dr Spock, világhírű orvos is, akinek könyveit sokmillióan olvassák, szintén a körülmetélés ellen foglalt állást.

De hát a nagy biznisz, az nagy biznisz, naná.

Szerencsére a spanyolajkú amerikaiakba egy kicsit több emberség és értelem szorult.


"És sok más helyen is elterjedt."


Igen, pl fekete-Afrikában, sivatagos helyeken, ahová VALÓ. Te is mehetsz oda, nem kell fürdeni se, nagyon praktikus. Van olyan afrikai törzs, amelyik még a bal herét is kiveszi a körülmetélés mellett.

Te nem veteted ki a bal herédet?

Orvosilag igazolt, hogy egy here is jól funkcionál és ráadásul megelőzöl egy csomó bajt, tudod, mint a körülmetéléssel a fitymaszűkületet. Ki kell venni a bal herét, mert 90%-ban úgyis a bal herével lesznek problémák az életben, pl herevisszért én még nem is láttam jobb herén, nem is hallottam, hogy lenne jobb herén visszér.

Kiveteted? Sokan csinálják, bizonyos körökben nagyon elterjedt. Ezt nem akarod reklámozni a neten, mint a péniszcsonkolást? Vagy az már nem fun?


"A műtét eredménye nem lett a legszebb, de működik, és ráadásul nagyon jól."


De nagyon szuper. Hát nekem meg nem. Kérdésem megint ugyanaz: fantasztikus tanácsod hatására elmegy valaki és úgy jár, mint én, akkor te majd mit mondasz? Széttárod a karod, ugyi? Na, ennyi vagy.


"Szóval én azt mondom nem érdemes vele szenvedni, persze ha a kenőcs bejön jó, de ha nem akkor tényleg nincs értelme szenvedni vele."


Ja, törött karral se érdemes ám szenvedni!


Ha tőből levágják, akkor még a hónaljszag is eltűnik, egy csapásra.

Mit kell szórakozni itt sínnel, meg gipsz, ugyan kérem.... afrikában ez is nagyon bevált, nemcsak a péniszcsonkolás


Az USA még nem fedezte föl? Isteni módszer

2010. júl. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy te megszívtad. De az emberek többségének nincs gondja ezzel. Lehet hogy a te bajod a világ legnagyobbjának tűnik, de azért picit vegyél vissza. Én elmondtam a tapasztalatom és a véleményem. Neked más tapasztalatod van, te is elmondtad. Nem kell egyből játszani a nagyokost, és főleg nem kell sértegetni sem.
2010. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"De az emberek többségének nincs gondja ezzel."


Mivel az emberek többsége (85%) nincs körülmetélve, gondolnád?


"Lehet hogy a te bajod a világ legnagyobbjának tűnik, de azért picit vegyél vissza."


Nem a világé kis barátom, az enyém.

Mondom, örülj, hogy nem jártál szarabbul és ne reklámozd, mert sokan jártak pórul. Ennyi.

2010. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A legkomolyabb beszólós emberek, akik szeretnek oltogatni, érdekes módon, soha nem szeretnek megadni mailcímet. Milyen érdekes, nem?
2010. júl. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló, a 12%-ával, emailcímmentesen, miért nem megy máshová segíteni? Az ilyenek minek jönnek ide? Nem értem
2010. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!