Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » L-arginin tudnatok ajanlani...

L-arginin tudnatok ajanlani (jobb errekcio), en ezt neztem ki de nem tudom, hogy jo e gyarto?

Figyelt kérdés

[link]



Nutritional Information Amount NRV

L-Arginine Hydrochloride 1500mg *

Korean Ginseng (Panax Ginseng) Root Extract 60mg *

equivalent to dried root 900mg *

standardised to provide 24mg ginsenosides

Damiana (Turnera diffusa) Leaf Extract 90mg *

equivalent to dried leaf 450mg *

Maca (Lepidium meyenii) Root Extract 25mg *

equivalent to dried root 500mg *

Zinc 15mg 150



#szex #merevedés #fitness #erekció #L-argin #táplálék kiegésztítők
2018. nov. 14. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség, pénz lehúzás. Enyi erővel kávézhatnál is.

TST fokozót nézzél már akkor, a TST az ugye a tesztoszteron, a fokozó részt gondolom nem kell magyarázni.

Én edzés miatt szedtem egy időbe, még a ronda, kövér nőket is megkívántam. Napi 24 órából 14et minimum állt a cerka.

De az az arginintól semmi. Az csak egy funkcionális aminosav, lehet van némi hatása. De sokszor nagyon túldícsérnek pár terméket, hogy tudják elfele adni.

A TST az meg valóban a férfi nemi hormon, ha annak a termelését fokozod az tényleg hatásos. (bár 30 éves kor alatt sokat ezzel se ér, csak 40 év körül)

2018. nov. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
L-arginin, L-carnitin, zink, fahéj, panax ginseng jó és működik. A TST fokozókban általában ezek is benne vannak többek közt, meg más is ártani biztosan nem fognak de amire neked kell ahhoz nagyobb dózisban kell szedned az első kettőt. Vedd meg őket önálló termékként. De csak kúrában egy hónapig aztán szünet. De ehhez nem kell külföldről rendelned amit itthon meg tudsz venni akármelyik táplálékkiegészítő gyártónál az legalább olyan jó. De rosszabb állóképesség mögött lehet akár tartós stressz is.
2018. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sokmindent egybe tolnak/tabletta, amiről sokszor még teljesen lövésük sincs még biokémikusoknak sem.

Más a tesztoszteron fokozó, más a termékenység fokozó, ráadásul kismillió féle képpen lehet potenciát, erőt, stb-t emelni.

Ha csak a tesztoszteront növeled simán, az blokkolni fogja a termékenységet, erekció lesz bőven, de minimális vágy/spermaképződéssel.

Az erekciónak a zasszony fog örülni, a pasas kevésbé, a legjobbak a vágyfokozók, és általában ezek drágábbak is.

De vigyázni kell, mert sok közülük blokkolja is a DHT-t, ami nem túl szerencsés, pl ginseng.

Az L-arginin önmagában jó.

2019. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolo:


epp most rendeltem ginsent, mi az hogy gatolja a DHT ? ne is szedjem be akkor

2019. jan. 20. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!