Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 évesen mennyi az átlag...

13 évesen mennyi az átlag testmagasság?

Figyelt kérdés
Mert a 165 centimmel elég alacsonynak szamítok az osztályban.De annyira,hogy ezzel a legalacsonyabb vagyok.Egyébként 7. osztály.
2010. jún. 22. 13:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
pedig egyáltalán nem vagy alacsony + még van kb 7-8 éved, amíg nősz ;)
2010. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Most megyek tizedik osztályba és 167cm vagyok. Szerintem a magasságod elég jó hetedik osztályban.
2010. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De bakker akkor is a legalacsonyabb vagyok.Jó,tudom a lányok hamarabb nőnek.De akkor is zavar.És azt lenne jó tudni,hogy átlagos vagyok vagy az osztálytársaim az óriások?
2010. jún. 22. 14:15
 4/19 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi
2010. jún. 22. 14:15
 5/19 anonim ***** válasza:
Inkább legyél átlagos minthogy ilyen 2 méteres benga állat. Amúgyis hallottam olyat hogy az aki jóval magasabb az még megszívja a későbbiekben.
2010. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát középmagas vagy,tényleg olyan 170 cm körül szoktak lenni,de ez csak pár cm.milyen magas az apukád?mert kb te is annyi leszel csak kicsit magassabb.Ja és még van időd,sajnos gyorsítani a nyúlásodat nem tudod.Gondolom minden másban úgyanúgy fejlődsz mint a többiek.
2010. jún. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én 177 cm voltam 3 évesen és nem szívtam meg később sem,188 cm lettem és inkább előny mint hátrány,én örülök hogy magas vagyok és nem 170cm magas,de velük sincs baj,ezt leszögezném,mielőtt ki lenne fordítva amit ide írók.Szóval egyáltalán nem hátrány,és nem vagy olyan kicsi átlagos,sok helyen a fiúk a te korodban alig 155 cm eseke és fejlődésben is le vannak maradva,se szőr,se semmi és nagyo kicsi méreteik vannak oda lennt,akkor most ők mit szóljanak és ilyen előfordul akár 15-16 évesekkel is ,ők sem tudnak mit tenni,ki kell várniuk míg el kezdenek fejlődni,ez van,szóval szerintem neked nincs miért panaszkodnod.Volt olyan osztálytársam aki kb. 157 cm lehetet és 16 éves korára túl nőtt,szóval ez semmit sem jelent.Attól függ milyen géneket örököltél.

23/F

2010. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti nem ismerem apámat:( Képet láttam róla kb. 175-180 cm.
2010. jún. 24. 15:49
 9/19 anonim ***** válasza:

Jaj sajnálak,biztos rossz lehet,remélem azért a problémáidat,mármint amin most mész át megtudod valakivel beszélni.HÁt akkor még bőven fogsz nőni és tényleg tök átlagos magasságú vagy,nálunk falunk 7-8.ba egy csomó150- 160 cm magasságú gyerek volt,igaz ők később sem lettek magassak,de hozzájuk képest óriás vagy és fejldősében is le voltak mardva.

Szőrőd,ondód már van?Normál állapotban a 8 cm-t eléred?

2010. jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

én középsuliba járok és ott most megyek harmadikba és csak 166 vagyok 18 éves létemre tuti én leszek a legalacsonyabb.

biztos kínos lesz elsőre pfuh.

2010. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!