Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tegnap este durvábban szexelte...

Tegnap este durvábban szexeltem mint ahogy szoktam. A hasamnál érzem, mintha megsérült volna belül valami, a hólyagom körül. Lehet valami baj? Néha fáj. Hipochonder is vagyok és nagyon félek.

Figyelt kérdés
Szóval anális szex volt és szűk volt a partnerem. Néha kicsit megtörte és benyomta a péniszemet, mert nehezen tudtam behatolni. Mind a ketten nagyon élveztük, de én utűána kezdtem úgy érezni montha fájdogálna ott valami. Lehet nagyon komoly bajom? Pl kilyukadt a hólyagom, vagy a prosztatám perforált? Kicsit hipochonder vagyok és félek.
2018. aug. 8. 10:40
 1/4 Miss Endzsi ***** válasza:
Ugyanez volt tegnap velem. Nekem is fáj kicsit. Ez ilyenkor normális, pár nap és rendbe jön:D
2018. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Miss Endzsi ***** válasza:
Ja, hogy fiú vagy xD Bocsi ne haragudj.
2018. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Volt rajtam egy kicsit szűk öv is, mert úgy csináltam h lehuztam a sliccem, kidugtam és úgy. Az is nyomott közben
2018. aug. 8. 10:52
 4/4 Miss Endzsi ***** válasza:
Egyébként nincs semmi komoly bajod, nyugodj meg.
2018. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!