Az Országos STD Centrum-ba (SOTE) beutaló nélkül, és nem helyi lakosként is lehet menni?
Fájlalom a herémet, erősen szúr és az a gyanúm, hogy elkaptam valami fertőzést. Budapestre járok egyetemre, de nem itteni lakos vagyok, nem vagyok ide bejelentve. Így is tudnak fogadni engem? Nem igazán tudom eldönteni, de muszáj lenne, mert már nagyon kezd fájni.
Ha nem ide, hova máshova mehetek, ahol tudnának ezzel foglalkozni?
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
Bármilyen orvos bárhová írhat most még beutalást , arra hivatkozva, hogy az egyén életvitel szerinti tartozkodás szempontjából hol jobb neki.
Vagyis, az egyetemnek is orvosa neki nem köteles a panaszos meg mutatni intim dolgait, továbbá nem szak területe köteles be utalot adni.
Utó irat, gyerekekkel, tanulokkal nem anyira nyeglék a dokik mind a felnőtekkel.
Persze meg tagadhatja, ha olyan tipus a doki.
Amúgy meg urologia , ő majdtováb utal.
Válasz további kérdésekre, igen ,meg fogja fogni a heréket is.
Mihamarabbi jobbulást!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!