Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen magas lehetek?

Milyen magas lehetek?

Figyelt kérdés

Friss 16éves fiú vagyok.Világ életembe alacsony voltam.12évesen mentünk Orvoshoz és kiderült hogy a serdülési hormonjaim levoltak mardva igy kb 13 évesen kaptam valamit(reggeli mellé kis rágótabletta)ami beindította

Hirtelen nőttem egész sokat

Viszont úgy erzem mintha leragadtam volna

Most vagyok 160cm

Apukám 183

Állítasa szerint ő is gimibe nőtt meg.

Nem tudom hogy ez a "gyógyszer"/kezelés befolyásól-e valamit az eféle genetikába.

Anyukám 154 és azt is mondták rám hogy anyukámra ütöttem(szemszín és allítolag hasonlítok rá)

Most akkor mivan?lehet hogy anyukám genjeit orokoltem es maradok 160cm?Vagy majd apumhoz hasonlóan megnyúlok "gimibe"?

Válaszokat előre is köszi



2018. febr. 3. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Anya 155 cm körüli, apa 180.


Én 166 lettem, idősebb öcsém 175, fiatalabb öcsém 170.


34ffi

2018. febr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb mikor érted el ezt a magasságot?
2018. febr. 3. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
hogy a növésben lemaradtál ez egy dolog, de hogy a helyesírásban is? Ebben kire ütöttél ?
2018. febr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:)
2018. febr. 3. 17:58
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

Hát valóban elég alacsony vagy a korodhoz képest,olyan alacsonyabb 13 éves gyerek szintjén megálltál a nővésben.


Meg kellene kérdezned apukádtól,hogy ő pontosan mikor nyúlt meg.Vagy mivel írtad a hormonokkal gond volt,a háziorvoshoz el kellene menni.Előfordulhat hogy anyukád génjei dominálnak és alacsony maradsz vagy max. 170 cm magasra nősz csak meg.


De az is lehet hogy valóban 16 éves korod után fogsz hirtelen akár 10-20 cm nőni még.

Volt egy srác aki kb olyan 173 cm volt 16 évesen,elég alacsony és fél év alatt 10 cm-t nőtt,ilyen is van.


Csak találgatni tudunk.De orvosok állítólag meg tudják saccolni mekkora leszel.

2018. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az átlag 175cm

Szerintem a 170 nem is alacsony,örülök ha elérem

De majd találkozok a háziorvossal

2018. febr. 3. 20:38
 7/7 anonim ***** válasza:

170 cm elég alacsony férfinél,sok általános iskolás ilyen magas meg a nők szoktak ekkorák lenni.


A férfi meg azért ne akkora legyen már mint a csajok.De ha megfigyeled egyre több a 180 cm feletti férfi/fiú,sőt az 50-60 éves korosztályban is sok a magas férfi.

De ez adottság,senki sem tehet arról,hogy mit örököl,csak egészség legyen az a fontos.

2018. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!