Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez a piros csík a rudimon?

Mi ez a piros csík a rudimon?

Figyelt kérdés

Ha a hugycső a fejem felé néz és szemben állnál akkor így látszódna: [link]

fél cm széles és hosszában végig fut. Másnak is van ilyen? Vagy ez baj? Amúgy nem fáj.


2010. jún. 5. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Aha! Nagyon tetszett az illusztráció. Egy henger, és rajta egy piros csík. A férjemnek is van ilyen, de soha nem volt vele gondja. Szerintem adottság, és nem kell vele foglalkozni.
2010. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
persze, majd le is fényképezem:) de ez tényleg adottság? akkor nem gáz?
2010. jún. 5. 16:05
 3/7 anonim válasza:
nah azt próbáld meg. le ne fényképezd. kösz.
2010. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy szuper illusztráció! :)

Ilyen csíkja - ha nem is hengeren, hanem a péniszén - minden fiúnak/férfinak van, kinek kicsit sötétebb, kinek világosabb. Normális, nincs vele gond, hozzád tratozik.

2010. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben akkor megnyugodtam, köszi a válaszokat. Mert emiatt néztem "olyan" videókat, de a dolog közben az az oldal nem látszik, egyszer látszott, neki meg nem volt ilyen.
2010. jún. 5. 16:22
 6/7 anonim válasza:

Ha kis korod óra megvan akkor Méhen belüli fejlődési maradvány...az urológusom mondta!

Nekem is van...

Ha nem akkor menj el szép orvoshoz!

2010. jún. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes...:D nekem is van, érdekelt is hogy miaz, de mivel kiskorom óta van, ezért annyira nem izgatott, hogy megkérdezzem valahol.

Végre választ kaptam a kérdésre, ami végigkísérte eddigi életem, köszönöm xD

2010. jún. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!