Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen a rövid fitymafék és...

Milyen a rövid fitymafék és hogyan lehet felismerni?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy nem merem teljesen lehuzni a fitymámat a makkomrol, elernyedt állapotban szinte simán hátracsuszik,csak nem merem mert attol félek nem fog "visszamenni", ugyanis mikor erekcióm van akkor meg nem lehet teljesen mert kicsit megakad a makk tövénél de majdnem lejön. Szoval nem tudom hogy meddig huzzam,meghogy a fitymafék mikor rövid?Miröl állapitom meg?
2008. okt. 24. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Hány éves vagy ??? Tudja az mikor hogy mennyen vissza :D

Tree kérdés !!! Ja és probálgasd hogy müködik rá jössz !

2008. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És te hány éves vagy???? értelmes válaszokat szeretnék, nem azt h. offoljanak!!!
2008. okt. 24. 18:01
 3/9 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy fáj-e.

Ha merev állapotban teljesen hátra tudod húzni fájdalom nélkül, akkor lényegtelen, hogy fenn akad-e.

Ha fáj, akkor fitymaszűkület is lehet.

2008. okt. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt van egy kis leírás:

[link]

A második képen középen látható a fék, ha rövid, akkor fájdalmat okozhat, ha merev állapotban hátrahúzod!


Ha elernyedt állapotban nem mered hátrahúzni, akkor hogyan mosod tisztára? Szereted ha túrós?

2008. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem fáj eggyáltalán!
2008. okt. 24. 19:33
 6/9 anonim válasza:
58%
Én is így jártam...a választ még most sem tudom. Ez miért van? :S
2009. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ez egyátalán nem szokatlan,amig nem fáj csináld csak...ha némi fájdalmat érzel idővel majd változni fog :)
2010. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Kisbalta segít rajta!!!
2011. ápr. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

utolsó elötti válaszoló! ha teljesen felhúzom akkor szokott fájni hát például ahhoz lehet hasonlítani a fájdalmat minta

egy bőr húznának

2011. nov. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!