Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A körülmetéltek hogyan végezne...

A körülmetéltek hogyan végeznek önkielégítést?

Figyelt kérdés
Igazából a technikájára lennék kíváncsi, mivel a barátomnak most volt műtéte és mivel már nincs a makkján bőr, így kétségbe van esve, hogy egyedül hogyan fog majd boldogulni.
2008. okt. 19. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Úgy, mint eddig! Ha nagyon érzékeny a makkja, akkor használjon krémet, vagy síkosítót!
2008. okt. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Síkosítóval. Nem a bőrt kell húzogatni, hanem a kezét csúsztatni.
2008. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Fityma nélkül ugyanolyan jól lehet önkielégítést csinálni, csak a technika más egy kicsit. Nézd meg ezt a lapot: www.advancedmasturbation.com, ott a "Male masturbation techniques" részben vannak mozgóképek, s mivel amerikai lap, a bemutatót is egy körülmetélt pénisszel tartják!
2008. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
Nekem volt körülmetélésem és a huzogatást nekem el kellett felejtenem már azelőtt, hogy elkezdtem volna. A makkra rágyógyult bőr a makkor feszíti, fájdalmas, amikor merevedik. Emellett a makk ki van száradva, foltos, kérges, undorító...
2009. dec. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szomorú vagyok mert már nem tudom, hogy végeztem önkielégítést mikor még volt rajta fityma. Tulajdonképpen így is jó csak kicsit érzéketlenebb az egész.
2011. máj. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!