Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ciki az összenőtt...

Szerintetek ciki az összenőtt szemöldök (pasinál)? (főleg lányok válaszát várom hisz nekik kell tetszeni

Figyelt kérdés
nekem simán összenőnek sztem 2hét alatt ezért szedem, amitől egy picit hülyén érzem magam de sztem ez egy kicsit ápoltabb külsőt ad...remélem tényleg így van!:)
2010. máj. 22. 23:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
13%
mondjuk én pasi vagyok nekem is összenőtt a szemöldököm de szerintem egyáltalán nem ciki!nekem még soha nem okozott semilyen problémát a csajok terén sőt......
2010. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
92%
Szia! Szerintem is szedd ill. szedesd ki a szemöldököd, mert ciki! Télleg ápoltabb külsőt ad, így nem nézel úgy ki, mint egy ősember! L/18
2010. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%

Mint egy ősember xD :D

Amúgy igazat adok:D Szerintem nem is áll jól egy pasinak se. HIába pasimert jó, ők nem nagyon szoktak ilyenekkel sz@r@kodni. De ez szerintem akkor se áll jól egy pasinak se :S

Úgyhogy nyugodtan szedesd!

2010. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
nyugodtan szedd ki. szerintem, nem előnyös.
2010. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Cikinek nem ciki, nekem is összenőtt, de nem foglalkoztam vele amíg meg nem szólták. Gondoltam ha másokat zavar, akkor kiszedetem. Ha zavar akkor szedesd ki.
2010. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
olyan ősemberes szerintem! meg elveszi a figyelmet az arc többi részéről...
2010. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

[link]

nekem nem jön be

2011. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
én is szedem minden héten, és nem érzem magam h.lyén, sőt én nem csak középen szedem, simán látszik h szedve van, nekem így jó, így csinálom...
2012. jan. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon ciki az összenőtt szemöldök! :D

Ápolatlanságra utal...


Szóval szedesd csak! :)

2018. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 PRINCE Gabor válasza:
Fontos az ápoltság ezt nem lehet elégszer hangsúlyozni, én fiú vagyok, és 2 hetente járok kozmetikushoz, hogy megmaradjon a szemöldököm alakja. Fiúként is kiröhögöm az olyat akinek ősember feje van, tehát jól teszed.
2020. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!