Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A férfiak miért szeretnek...

A férfiak miért szeretnek mindenhova odapisilni?

Figyelt kérdés
A férfi WC egyszerűen gusztustalanul össze van vizelve állandóan. A WC kefe tartó telepisilve, a falra magasan felpisilve. Azt sem értem miért kell olyan távol állni a piszoártól, hogy mindig tócsák álljanak előttük. Ez a férfiaknál a dominancia jele?
2017. máj. 22. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
dehogy ez a frusztráció jele:D
2017. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
de általános suliba volt hogy a lefolyóba hugyoztam:D
2017. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

... és ehhez a női wc-hez mit szólsz? Ha a férfi wc-k annyira gusztustalanok...


[link]

2017. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 nem tudtam mi hiányzik meg ma. :) amúgy szerintem nem ez az oka de volt olyan hogy melle sz@rtak a wcnek nálunk melóba a ffiben. En azt sem értem minek pisilnek allva bar en csaj vagyok. Ha kakilas közben tudtok ulve pisilni akkor ha "csak pisilni" megy be valaki miért nem ül le? Amúgy meg egy pasi sem adott erre értelmes választ. Max hogy belelog es az nem jo neki. De hat ha kakalnak akkor is belelog. Masreszt meg lehet nem direkt megy melle nameg a piszoarra nem kívánom h üljön valaki de pl otthon a wc-re nemtom miert nem lehet.. Azt is naponta sikalom mert nálunk sem cellovoldesek a pasik. Lustaság sztem.
2017. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár tényleg van a dologban gyakran egy kis ártatlan "játékosság" és céllövészet, de azért egy fitymával fedett hímvesszőből kellő előkészület hiányában bizony képes szanaszét spriccelni a vizelet (ha a fityma kissé fedi a húgycső nyílást). A piszoárhoz meg nem lehet kellően közel állni, mert akkor az embernek szinte a lábai közé kellene venni a fajanszt. Az utolsó cseppek meg elég nehezen folynak ki a viszonylag hosszú húgycsőből és akkor már az ember farolva mozog elfelé a fajansztól és sokan rázzák is a hímtagot, hogy megszabaduljanak a cseppektől (mert leitatásra alkalmas wc papir nem mindig van kéznél).
2017. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így jelöljük meg a területünket.
2017. máj. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!