Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért változott meg az oszt....

Miért változott meg az oszt. Társam? Mármint mitől?

Figyelt kérdés
mélyebb lett a hangja és amit a legfőképpen nem értek az az,hogy amikor kedve tartja fogja magát és lefekszik a földre és kihuzza magát a földön tavaly erdei táborban röpiztünk egy homokos területen és lefeküdt a homokba és kihuzta magát :O ,de már majdnem mindeggyik fiu osztálytársam ezt csinálja a hangja mitől változott? és miért fekszik le a földre?
2010. máj. 15. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:

A hang a fiúknál mutálodik :)

Az,hogy lefekszik a földre azt meg kérdezd meg tőle,erre nincs kifejezetten 'magyarázat'..

De a hang a fiúknál,(változóan) elkezd mutálni,van akinél 13 évesen van akinél később,olyan ,mint a lányoknál a menstruálció..nemsokára majd elkezd nőni a bajsza meg a szőrzet is. ez normális.

2010. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

AZzt, hogy a földre miért fekszik le az összes osztálytársad, azt nem tudom. Valószínűleg az egyik poénból elkezdte, a többi meg utánozta.


A hangjuk viszont attól mélyebb, hogy mutálnak. Minden fiú hangja mutálni kezd olyan 12-14 éves kor körül.

2010. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mi az,hogy mutálnak? :O

amúgy meg kérdeztem az eggyik osztálytársam és azt mondta,hogy: csak úgy ,de én ezt még mindig nem értem

csak úgy? hogy koszosak legyenek? vagy mi?

2010. máj. 15. 17:48
 4/10 anonim ***** válasza:

Elég jó felfogásod van b+

Mutál=mélyebb lesz a hangja?

Na melyik szó nem stimmel??

2010. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úh... bakker. Szerintem bioszon figyelj nagyon jól.
2010. máj. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát izé.. én csak röhögök
2010. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ok sikerült felfognom xD köcc a válaszokat :) amúgy az nem menstruálció hanem menstruáció XD
2010. máj. 15. 22:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát a hangja azért mert mutál,el kezdett mélyülni,már kamaszodik.A fetrengésről meg az a véleményem,hogy az egyik gyerek kitalálta és a többi követte,mert azt hitték ez valami menő dolog.Ilyen hülyeségeket gyakran kitalálnak,meg szeretik magukat utánozni.De ha kamaszodik valaki akkor akár az egész személyisége is megváltozhat ám,főleg ha pl addig ilyen kis fére húzodó volt és hirtelen beveszik a csapatba.
2010. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A földre fekvést azért nem tudják megmagyarázni és ezzel nem is kell foglalkoznod,mert csak egymást utánozzák és nem tudják maguk sem mi is benne a jó.
2010. máj. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
heehhh oksííí :)
2010. máj. 18. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!