Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért vannak ezek a tünetek...

Miért vannak ezek a tünetek maszturbálás után? 14/F

Figyelt kérdés
Mindennap 3-szor verem ki. De most csak 1-er szoktam. Tehát maszturbálás után jönnek ilyen tünetek,hogy:Nehéz levegővétel,hányinger,szédülés, Verés után mikor nem kapok levegőt szoktam sprét fújni a számba. Miért jönnek ezek a tünetek?

2017. ápr. 1. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Máskor nem jön elő? Bármilyen fizikai terhelés hatására? (pl. futás vagy foci vagy hasonló mozgásigényes sport hatására)
2017. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen sprét? Hónaljsprét?
2017. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aszmás vagyok. Maszturbalas utan szoktam fujni a szamba aszma sprét. Mert veres utan nem kapok levegőt.
2017. ápr. 2. 15:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Csináld kicsit lassabban, higgadtabban, hosszabb ideig. Nyújtsd el a masztik időtartamát! Nem kell kapkodni, ha asztmád van, akkor főleg nem, hiszen egyértelműen ez az oka.
2017. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben :) De most valamiért nagyon sokáig vagyok kész a veréssel. Kb fél óra. Régen 10 perc múlva végeztem. Miért?
2017. ápr. 2. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:
#4-es voltam: ezt inkább te mondhatnád meg, miért van így, de az egyáltalán nem baj, ha tovább tart.
2017. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szédülés teljesen természetes. A nehézlégzést és a hányingert már nem nevezném normálisnak. Nekem a legkomolyabb az erős fejfájás volt, mint mellékhatás, de végül kiderült, hogy ez a túlzott alváshiányra volt visszavezethető.


Nekem volt olyan időszak az életemben, amikor tüsszentettem nagyokat, ha csak rágondoltam a szexre. De szerencsére elmúlt. Ez azt igazolja, hogy a légzésközpont és az élményközpont közel lehet egymáshoz az agyunkban.


A férfiaknál a csúcson dopamin szabadul fel az agyban. Ugyanezt az anyagot oxigénhiányos és halálközeli állapotban is kimutatták. Esetedben ilyesmire tudok gondolni.


Egyelőre még megoszlik a kutatók véleménye, hogy a dopamintermelés milyen összefüggésbe hozható az oxigén hiánnyal. Van olyan vélemény, amely szerint a dopamin az agyat védi az agykárosodástól, másik álláspont szerint viszont éppen ennek az ellenkezője igaz, tehát a túlzott dopamin adag okoz oxigénhiányos állapotot.

Panaszod az utóbbi álláspontot erősíti, szerintem. De okozhatja az idegrendszer fejletlensége is, a 14 éves életkorodra tekintettel.

2017. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!