Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok és 13cm a...

15 éves vagyok és 13cm a péniszem. Az normális?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Pff, de gáz vagy... 15 évesen minimum 20cm-nek kéne lennie.
2010. máj. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
attól függ.áll vagy nem?:D
2010. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem ez tök okés. Nő vagyok, már tapasztaltabb. Egyrészt a felnőtt férfiak jelentős részének nem éri el a 20 cm-t a pénisze álló helyzetben. Másrészt, ha esetleg még átlag alatti lenne is a Te méreted (bár mégegyszer mondom, hogy szerintem okés), akkor is hidd el, hogy nem a méret a lényeg. És ez nem közhely. Ezt én is állíthatom tapasztalatból, mint nő, illetve ezt mondják az elismert szexológusok is. Úgyhogy nyugi, minden rendben van veled. Remélem érzed, hogy az első két válaszoló csak unatkozik, és végre találtak maguknak valami szórakozást. Szegények :-)
2010. máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Drágám, annyi ilyen kérdés volt már, hogy nomrális választ nem fogsz már kapni, mert mindenkit IDEGESÍTENEK az ilyen kérdések.

Még nőni fog, ne izguljál. Meg 15 évesen ne a fütyikéddel foglalkozzál...

2010. máj. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már nem azért, kedves harmadik de szerinted a kérdés kiírója nem unatkozik amikor ilyen kretén kérdéseket ír ki 13évesen? Menjen már vissza inkább a homokozóba várat építeni...
2010. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sorry, 15 angyalkám... (előző vagyok)
2010. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

hát ezt tudm nyújtani...


ha ezt még tudod nyujtani az jó lesz...

2010. máj. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!