Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a heregolyómmal?...

Mi lehet a heregolyómmal? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
Ma fürödtem és beiktattam egy önvizsgálatot is és azt vettem észre, hogy a bal herém kisebb és puhább is, ezen felül van még rajta csomó is! Amint tudok megyek urulógushoz, de addig hátha ti is tudtok valami magyarázatot adni, hogy mi lehet. Az idegtől már remegek is. :( 17 éves vagyok!

2016. okt. 21. 15:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még nem írtam oda, hogy érzékenyebb is, de ez mondjuk mindig is ilyen volt.
2016. okt. 21. 15:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy kisebb, normális, nem egyformák. A csomó konkrétan a heregolyón van rajta, a szövetében? Vagy kicsit különálló, elmozdítható? Utóbbi esetben valószínűleg a mellékhere, vagy esetleg az ondóvezeték vagy egy ér tágulata is lehet (mint az ún. varicocele).
2016. okt. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak visszérsérv. azt ha időben kezelik akkor ártalmatlan. 17 évesen még időben van de ha évekig vársz az orvossal lehet szövődmény.
2016. okt. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Menj el, nem lehet gáz, majd az orvos megnyugtat.
2016. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!