Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem ki van száradva és...

A péniszem ki van száradva és éget. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.Sosem szexeltem még gumi nélkül.A mostani barátnőmmel is csak gumiban szexelünk. Az lenne a problémám, hogy 2-3 napja ki van száradva a makkomon a bőr ( nem vagyok körül metélve ) és olyan mintha hámlana.(De csak egy nagyon kis terülteten ) Néha égő érzés társul a dolgokhoz és viszketés de az elhanyagolható. Kenem testápolóval , Kanesztenen gondolkoztam hogy vásárolok. Remélem nem vagyok nemibeteg , mert akkor besírok...Írjátok már le hogy ezt mi okozhatja és mi a megoldás...bőrgyógyászhoz a legutolsó esetben szeretnék menni. Előre is köszönöm

2016. okt. 11. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami mikrobiális fertőzés (talán gomba) lehet, canestennel próbálkozz.
2016. okt. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
A Canestent, vagy olcsóbb, de ugyanolyan összetételű változatát, a Candibene-t mindenképp próbáld ki, a testápoló határozottan rossz választás egy ilyen érzékeny területre. A fenti két krém pedig hidratál, gyulladást csökkent, meg még egy-két gyakoribb gombát is kinyír. Elég hatékony akkor is, ha nem gombás fertőzés áll a háttérben. Ha így nincs javulás 2-3 nap alatt, akkor menj dokihoz.
2016. okt. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. A helyzet az hogy mikor be van testápolózva akkor úgy mondd semmi gond nincs. Nem viszket nem ég és akkor úgymond "visszahúzódik".Holnapi nap vásárolni fogok egy Canestent....
2016. okt. 11. 22:46
 4/4 anonim válasza:
mosd meg
2016. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!