Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Javaslat kidörzsölt péniszre?

Javaslat kidörzsölt péniszre?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, túlzásba vittem a maszturbálást az utóbbi másfél hétben, és a péniszem illetve a makkom bal oldala fáj. Néha látszik, hogy a fityma (alatt) kicsit piros, de ma reggel kifejezetten vöröslött, és egész délelőtt fát.


A maszturbálást természetesen mellőzni fogom egy hétig legalább, és naponta többször kezelem bioptron (zepter) gyógylámpával. Ezen (és persze a tisztálkodáson kívül) még mit tudtok ajánlani?


Ajánlatos esetleg bekenni a piros részt Neugranormonnal vagy körömvirág krémmel?


Valami egyéb gyógymód?


Köszi szépen



2016. szept. 2. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is volt ilyen csak nekem a csiklómon. Bár kisebb felületen volt, mint a tiéd, rohadtul érzékeny volt minden érintésre. De még így is pár nap neugranormonos kenegetés rendbe rakta. A többi szerintem felesleges. Legközelebb jobban síkosíts maszti közben! ;)
2016. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Neogranormon, és önmegtartóztatás.

Písz, de ez van.

2016. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
El fog az múlni.
2016. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
Csupa női válasz.Ti is ennyire szárazon veritek .
2016. szept. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kend be kézkrémmel
2016. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!