Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Attól lehet mellékhere-gyullad...

Attól lehet mellékhere-gyulladásom ha úgy végeztem önkielégítést, hogy nem vártam meg amíg elélvezek?

Figyelt kérdés

Más okot egyszerűen nem találok...

És vajon mennyi idő alatt fog elmúlni? Régebben is volt, akkor 2 nap alatt elmúlt, és még egy hétig szedtem antibiotikumot rá, igaz, akkor valószínűleg attól lehetett, hogy a hideg padlón üldögéltem.



2016. jún. 3. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

Semmi köze nincs az önkielégítésnek a here gyulladáshoz

Inkább felfáztál , ha már volt akkor úgy mondd "hajlamos" vagy rá.

Ami azt jelenti hogy a fenyegető veszélyeket kell hárítani.(nem üldögölni sehol) megfelelő higiénia ès szextilalalom ha èpp fennáll a gyulladás .

Jobb megelőzni a kiújulást akár egy kis kamilla teás ülőfürdő is jót tesz.

2016. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért érdekes, mert mostanában semmilyen hideg felületen nem üldögéltem... kb. 4 napja szaladtam ki a konyhába egy percre mezítláb ahol hideg volt a padló, esetleg az okozhatta?
2016. jún. 3. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Első vagyok: elèg ha nem megfelelő az immunrendszered!
2016. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Elképzelhető,ez is bent a pakliban .
2016. jún. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
"Semmi köze nincs az önkielégítésnek a here gyulladáshoz ". Oh nagyon sok köze van. Szerinted, hogy jutnak be a baktériumok általában? Ott teremnek csak úgy, vagy beteleportálnak? A kezedről kerülnek be a húgycsővedbe a baktériumok akár amik bejuthatnak a mellékherédbe és okozhatnak problémát, szóval igen önkielégítés alatt is lehet mellékheregyulladásod. De egy hét antibiotikum nem elég rá. Ez kényes szerv. Itt sokágit kell szedni vagy vissza fog térni..
2016. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Az, hogy mezítláb rohangálsz a padlón nem lesz gyulladás a szervezetedbe. A gyulladást baktérium okozza és nem az, hogy a hideg padlon vagy.
2016. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!