Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális, ha nem áll fel a...

Az normális, ha nem áll fel a péniszem napokig? 19F

Figyelt kérdés

van olyan hogy 2-3 napig nem áll fel egyáltalán, még önkielégítést sem tudok csinálni:/

ez kb fél éve kezdődött...am mereven 15cm-es a péniszem


Azt még tudni kell, hogy 12 éves korom óta cigizek, napi 1 doboz cigit szívok el.


köszönöm előre is a válaszotokat!

19/F


2016. ápr. 8. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindent megmagyaráztál, a dohányzás erős érszűkítő hatású.
2016. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A te korodban nem normális, kétszerennyi idősen sem lenne az.
2016. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy örülne ennek szegény papám...
2016. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Ahogy írtam a másik kérdésednél is, eddig 2 és fél millió forintot dohányoztál el a szüleid pénzéből, mint ilyen, selejt vagy, ne szaporodj.
2016. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszotokat:)
2016. ápr. 8. 22:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Annyit tudok mondani, hogy szokjál le a dohányzásról, mert az leszűkíti az ereket, és ilyen formában nem tud annyi vér áramlani az erekben, hogy előidézze, pénisznek az erekció folytonosságát. Bár én nem vagyok ebben szakavatott, remélem, hogy megfelelően írtam le az okot.


Ezenkívül azt javaslom, neked, hogy ezzel a problémával menjél el az urológiai szakrendelésre, ahol meg tudják állapítani a valódi okot.


Az urológiai vizsgálat alkalmával kitapintják a herék és a prosztata nagyságát, ultrahanggal megmérik a péniszartériában a vénában áramló vérmennyiségét és mindkét irányú mozgását, majd megvizsgálják a barlangos test izomzatát. A hormonszintet is megmérik.

2016. ápr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!