Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hámlhat a bőr a makkomról? És...

Hámlhat a bőr a makkomról? És ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés
2008. szept. 20. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen. Lehet pl. egy csúnya allergia, vagy bőrbetegség.

Ha még szeretnéd valamire használni a jövőben is, akkor bőrgyógyászt javasolok.

2008. szept. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Gombára utalhat, keresd fel a börgyogyászatot, ez tuti, vagy allergiás vagy a gumira , ez is elöfordul, ezt onnan tudom hogy börgyógyászaton dolgozom
2008. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

én is borgyogyaszt javasolnek, nem termeszetes dolog.

a kérdésedre : igen, hámlhat, és valszeg azért, mert valami gond van vele.

kapsz rá majd valami kenőcsöt és szépen el fog múlni :)

szerintem olyan komoly gond nem lehet, de mindenkeppen jo, ha elmesz orvoshoz.

2008. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Mi egyszer csináltunk olyat, hogy nem lehetett szex a havi baj miatt...rajtam nem volt semmi, a barátnőmön pedig csak bugyi és a lába közé dugtam a bájdorongot :D és oda dörzsöltem neki. Azt mondta, hogy jó volt neki, nekem meg főleg! :D De a bugyi egy kicsit kidörzsölte és kipirosodott, majd 1-2 napra rá elkezdett hámlani a makkom, aztán helyre jött.
2008. szept. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Amikor a párommal csak hétvégente tudtunk találkozni, és sokat pettingeltünk, nem mindig volt kellően nedves a nemiszervem (néha a fájdalom még fokozta is az élményt, egy természetes határig persze). Majd a hétvégét követő napokba olyan jelenség zajlott le mint az előttem szólónál. De ha neked nem ilyen " dörzsölést" követően jelentkezik a jelenség akkor lehet nem árt megmutatni 1 orvosnak.
2008. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hámlik, mert száraz, mivel sajnos körülmetéltek. Egyre fehéredik, foltos is, kérges, smirglipapírszerű :(

A dokik látták többen is, de nem tudnak vele mit kezdeni. Egész nap hámlik, valszeg életem végéig fog.


Jó lecke arra, hogy az ember észrevegye: nem megoldás a csonkítás sajnos :(

2009. dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!