Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 30 éves srác vagyok és a...

30 éves srác vagyok és a farkam végén úgy érzem mint ha valami megcsípett volna vagy valami nagyon viszket már napok óta . Nem voltam még senkivel, olyan téren . Mi lehet az oka hogy viszket?

Figyelt kérdés
Mivel kenjem be ? tanácsokat kérek köszönöm

2016. jan. 8. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

30 éves szűz fiú, hú ez izgi! Bár ez a viszkető kiütés nem túl bizalomgerjesztő.


Sztem irány a házi orvos!

2016. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamo77db ***** válasza:
41%
Így van! Lássa orvos. Nincs értelme találgatni!
2016. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat ,akkor irány a doktor megjegyzem az hogy én kivel nem voltam még az szerintem senkinek semmi köze hozzá lehet pofákat vágni de nem érdekel. A jótanácsokat köszönöm
2016. jan. 8. 11:54
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

Gombát is rálehet vinni,és ez is okozhatja .Canesten oldattal lehet próbálkozni a bőrgyógyászok is ezzel kezdenek .

A kommentben írt válaszoddal teljesen egyet értek .

Ennek megfelelő volt az értékelésem is .

2016. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
válaszodat köszönöm . már minden ok. az volt a baj hogy allergiás vagyok az egyik tusfürdőre . váltottam így minden ok .
2016. febr. 6. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!