Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért baj ha valaki picit vékony?

Miért baj ha valaki picit vékony?

Figyelt kérdés
2015. dec. 23. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Oszt,kinek baj ez ? ha jól érzed magad a bőrödben,ne foglalkozz azzal ki mit mond .

Azt hiszed engem érdekel ha 0 ra pontoznak is .Le...rom nagy ívben őket innen .

2015. dec. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Na nézzetek már oda ,ki az aki lepontoz. Már csak 56. a toplístán .De láttam már előttem is lepontozott másokat,vagy csak kevert engem valakivel .
2015. dec. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Konkrétumot, légy szíves.


Amúgy semmi baj nincs vele. Van, aki nem picit, hanem nagyon vékony, eszik rendesen és egészséges, de olyan alkat, izmos talán nem is akar lenni, de nehezen is menne neki.


Viszont itt a gyk-n van, aki szerint egy 180 centis férfi szánalmas gizda, ha még 80 kg sincs... Na ez elég hibás álláspont. Lehet egy személyes véleménye, de ennyi, s ha valaki nem izmos, akkor ne legyen már rajta egészségileg is hátrányos mennyiségű háj...

2015. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem baj.Fiatal korban meg alapból sok fiú tök vékony,majd megemberesedik.
2015. dec. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!