Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiú vagyok. Miért zavar az...

Fiú vagyok. Miért zavar az egyeseket hogy nem csináltatom meg a relative fitymaszűkületemet? Hátrajön lankadtan, tudom mosni, melesleg aszex vagyok, nem érdekel a szex.

Figyelt kérdés

mégis, egyesek mindenféle butasággal jönnek, rémisztgetnek hogy elrákosodik meg ilyenek.... bizonygatják nekik mennyire jó hogy levágatták - nem is plasztikázták ahogy amúgy lehet..... hanem levágatták- a fitymájukat, és nem bírnak magukkal hogy nem tudnak meggyőzni róla hogy az milyen jó is....


Ezeknek miért jó ez és honnan szopják ezt a baromságot?


Hisz ha lankadtan hátrajön, nem szorítja el a vért, nem tart fenn gyulladást.... mosom minden nap. akkor mégis mi bajom lehet?


2015. nov. 21. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
nem tudom, te milyen körökben mozogsz, de mifelénk nem tárgyaljuk ki senkivel a nemiszervünket...
2015. nov. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom, konkrétan kiket zavar az, hogy te nem csináltatod meg a relatív fitymaszűkületedet!? Úgy gondolom, hogy ez mindenkinek a saját döntése, saját magánügye.

Én elég ritkán szoktam ide írni, de gyakran figyelemmel kísérem az itteni napi rutinjukat mindennap lekommentelőket, ha rájuk gondolsz, valóban van két tábor.

1.A mániákus metélni akarók klubja,

2.A közhelyekkel dobálózó mániákus jótakarók klubja.

(A többiek egyszerű kommentelők vagy kérdezők.)

Ezeket a "klubtagokat" - mindegyikőjüket - meg lehet ismerni aktuális százalékaikról, írási stílusaikról, sejthető az is, hogy ki fogja valószínűleg privátban is zaklatni a kérdezőket, sőt, még az is, hogy ki mely másik fórumozók kommentjeiből vágja össze azt a tömény zagyvaságot, amivel eteti, riasztgatja a kérdezőket, és amit minden topikban ugyanúgy le ír játszva a jószándékút.

Ez a gyakorikérdések ún. "hátsó szándékú világa", ha úgy tetszik "alvilága".

És mivel ezek a jellemzően ide kommentelőknek ez már "napi rutin" hogy idejár, vagy "dicsekedni" vagy hátsó szándékból "jót akarni", így már nem tud meglenni az oldal nélkül... nekik ez drog, (hozzászokás,) ahogy az is, hogy értelmeseket ugyan nem tudnak ezek mondani, de muszáj valamit mégis leírni, ezért tökmindegy mit, muszáj belepofázni a topikba. Nem bírják megállni.


A másik dolog: Ez egy "verseny" is, azaz, ha nem pofázik bele kotnyelesen minden egyes topikba a kommentelő, nem kap pontot, és mások megelőzhetik a pontversenyben, amelyet a "Toplista" menüpont alatt érhetsz el a baloldali felső menü legalján. Itt rég nem rólad, vagy a Kérdezők érdekeiről van szó, hanem kizárólag egyfajta szükséglet kötelező kielégítéséről. Ezért nem kussolnak be a nem éppen értelmes kommentelők, mert már megszokták ezt a viselkedést, és már nehezükre esik változtatni rajta. És mert a másik dolgával mindig sokkal jobb foglalkozni, mint a saját viselkedésével, ezért kötözködnek bizonyos mániákus kommentelők sok topikban másokkal. Érted Kérdező?

2015. nov. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Én a harmadik csoportba tartozom, tehát csak a bunkó kérdésekre válaszolok. Tehát most is.

Pontokat nem gyűjtök.

2015. nov. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Bocs 2 es,de te most itt eljátszod a jó fiút ?

Ki kérdezte a véleményed,ki miért is jár ide ?

Most aztán nyomhatod a pirosat teljes erődből .

Kérdező,mindenki saját sorsának a kovácsa .Sajátod,te rendelkezel vele .

2015. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Erről beszéltem. A #4-es is egy ilyen kommentelő: Magára vette az inget, konmentje bizonyítja. Se sem állja meg, hogy ne beszéljen bele, és rendszeresen kötözködik (másokkal is).

Itt mindig lesznek "jófiúk", s mindig lesznek olyanok, akik annak tartják magukat, de nem azok, csak szeretnék. Egyvalami különbözteti meg őket: A szándék.

A #4-es is csak magából indult ki, s mindent szépen leírt magáról, s szándékairól a kommentjében. Ehhez nekem nincs már mit hozzáfűznöm. :)


Látod Kérdező, amíg ilyenek az emberek, addig itt sosem segítséget fogsz kapni, hanem folytonos, jószándékúnak álcázott "belepofázást", kioktatást. Én már ezért is nem szeretek ide kommentelni, sem kérdést kiírni. Mert a máséba mindig jobb belekotnyeleskedni, a másikat mindig jobb megváltoztatnunk, mint saját magunkat.

(Természetesen tisztelet a kivételnek, aki valóban kommentelni járnak ide, balga okoskodás helyett...)

2015. nov. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5 ös ,megint ócsárolsz engem,biztos "nagyon" ismersz.

Ahhoz hogy valaki pontokat tudjon gyüjteni,az olvasók pontozása is kell .A TIÉD IS !A Te PIROS PONTJAID !.Aki nem válaszol,az a háttérbe bújik meg,mint te is .Nem mered vállallni azt amit írsz .Azt hogy ki hány % os,a gépi rendszer adja egy válaszra .Számtalan olyan linket küldtem be,amit orvos profok írtak .Érdekes ez sem volt jobb sok esetben 30 % nál,vagy inkább olyanok mint Te,lepontoztátok ennyire.

Te nagyon nem érted itt a pontozás rendszerét .

Nem vagyok egy földhöz ragadt tapló,csak te gondolod .

Mindenkinek lehet véleménye mindenkiről,rólad is van,gondolom nem csak nekem .

Jobb lenne ha hanyagolnánk egymást .

2015. nov. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ehhez megintcsak nincs mit hozzáfűznöm. Az előző komment ismételten önmagáról mesél. :)
2015. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a te magánügyed.És igazad van elrákosodni nem fog és én metélés ellenes vagyok,akkor fogadom el a metélést ha valóban csak ez a megoldás van.Ha téged nem zavar,nem gátol,tisztálkodni tudsz és ügyelsz ne romoljon a helyzet teljesen a te dologod.Később is dönthetsz mit szeretnél.


De hogy mért zavarja másokat?

Mert mindig jobb másokkal foglalkozni,kötekedni!

Mindig van olyan ember aki magához hasonlóvá formálna másokat talán...

2015. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!